کمیته رفاهی
 

گزارش ویژه: ماجراهای شب قهرمانی در پازارگاد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 297 ] - شنبه, 28 اردیبهشت 1398
گزارش ویژه: ماجراهای شب قهرمانی در پازارگاد

جشن قهرمانی تیم پرسپولیس هم گذشت؛ جشنی که باوجود برگزاری در شهری غیر از تهران، شکوه جالبی داشت و البته بازیکنان هم در برگزاری جشن و اتفاقات پس از آن نقش فعالی...

جشن قهرمانی تیم پرسپولیس هم گذشت؛ جشنی که باوجود برگزاری در شهری غیر از تهران، شکوه جالبی داشت و البته بازیکنان هم در برگزاری جشن و اتفاقات پس از آن نقش فعالی را ایفا کردند.

پرسپولیس برای سومین بار متوالی قهرمانی در لیگ را جشن گرفت. آن ها برای نخستین بار در تاریخ لیگ برتری شان، در شهری غیر از تهران جام را بالای سر بردند. در شرایطی که پیش بینی می شد قهرمانی در جم شکوه همیشگی را نداشته باشد، اما این اتفاق رخ نداد و در شب قهرمانی پرسپولیسی ها داستان جالب، جنجالی و هیجان انگیزی را رقم زدند.

اینجا به شکلی خاص اتفاقات جشن قهرمانی و رویدادهای پس از آن را بررسی می کنیم. جایی که پرسپولیسی ها جشن را در ورزشگاه تختی جم برگزار کردند و سپس به پازارگاد رفتند و پایکوبی را ادامه دادند. اما جشن پس از دهکده تفریحی پازارگاد نیز در فرودگاه عسلویه و تهران ادامه داشت.

- پرسپولیسی ها به مهرآباد رسیدند اما جشن قهرمانی و اتفاقاتش تمامی ندارند. شجاع خلیل زاده در یک ویدیو مسیج تلگرامی با علیرضا بیرانوند به شوخی پرداخت و البته دروازه بان پرسپولیس با کنایه گفت که دیگر جام حذفی را به ما نمی دهند!

- یکی از جذاب ترین ویدیوهایی که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود، متعلق به شجاع خلیل زاده و سروش رفیعی است. در این ویدیو شجاع جام را بالای سر برده و سروش به او می گوید: شب که نگذاشتی ما بخوابیم، حالا هم از 8 صبح با جام ما را آوردی پایین!

 

سروش رفیعی و جام قهرمانی پرسپولیس در جم

 

- دیگر ویدیوی وایرال شده نیز از این دو یار قدیمی است. خلیل زاده در هتل جام قهرمانی را در آغوش گرفته و خود را به خواب زده که سروش به سراغش می رود و می گوید این عادت پرسپولیسی هاست که با جام بخوابند!

 

 

- بیشتر کری خوانی های بازیکنان پرسپولیس در اینستاگرام بوده اما سیامک نعمتی در توییتر به قهرمانی تیمش واکنش نشان داد و از واژه «هت تریک» استفاده کرد. توییت او نزدیک به 3 هزار ویو داشته که آمار قابل توجهی در توییتر فارسی محسوب می شود.

 

 

- برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس که خیلی با گوشی های هوشمند سروکار ندارد، با کمک مارکو این عکس را در اینستاگرام خود منتشر کرد. تصویری از حضور کادر کروات پرسپولیس به همراه دیگر اعضای کادر فنی.

 

 

- شایان مصلح دوباره لیگ را با قهرمانی سپری کرد؛ دو قهرمانی متوالی با سپیدرود در لیگ دو و لیگ آزادگان و حالا دو قهرمانی متوالی با پرسپولیس در لیگ برتر. مصلح که قراردادی با پرسپولیس ندارد، تصاویر زیادی را اینستاگرام خود انتشار داده است.

 

 

- آدام همتی نیز جزو بازیکنان دبل کرده پرسپولیس است. این پسر ایرانی - کانادایی، عکس هایی را از خود و بوژیدار رادوشوویچ در استوری قرار داده؛ یکی مربوط به لیگ هجدهم و دیگری لیگ هفدهم. هر دو با لباس قرمز، مدال طلا و پرچم کشور کرواسی در دست رادو!

 

 

- مهدی ترابی، محمد نادری، مهدی شیری و مهدی شریفی مهم ترین خریدهای پرسپولیس در زمستان، اولین قهرمانی خود با لباس پرسپولیس را 6 ماه بعد از حضور در این تیم تجربه کردند! سروش دیگر خرید این تیم نیز برای دومین بار با پرسپولیس قهرمان لیگ شد.

 

 

- پرسپولیسی ها در شب هت تریک قهرمانی هم به یاد هادی نوروزی بودند. چند پرسپولیسی از جمله شجاع خلیل زاده عکس هایی را از هانی نوروزی فرزند زنده یاد هادی نوروزی منتشر و جای او را در جشن قهرمانی خالی کردند.

 

 

- نون و پنیر و جام؛ صبحانه متفاوت فرزاد حبیب الهی آنالیزور تیم پرسپولیس در حضور برانکو ایوانکوویچ! فرزاد این بار شانس آورد که گیر بیرانوند نیفتاد و موهایش را حفظ کرد!

 

 

- مهرداد میناوند میهمان ویژه پرسپولیسی ها در جم، فیلم کوتاهی را همراه با کمال کامیابی نیا در استوری قرار داده و به اموجی سه جام قهرمانی برای حریفان کری خوانده است. او روز گذشته هم حسابی برای آبی ها کری خواند.

 

 

- این تصویر جالبی است که از امید عالیشاه منتشر شده است. هافبک پرسپولیسی ها که در اواسط فصل به صدر جدول بیشترین تعداد پاس گل هم رسید، شب گذشته از روی نیمکت بازی را دید و در جشن قهرمانی هم آرام و بی سروصدا با گوشی موبایل خود بازی می کرد!

 

 

- جای بشار رسن نیز در جشن قهرمانی پرسپولیس حسابی خالی بود. رسن با واژه «ابطال الدوری» قهرمانی را به هم تیمی هایش تبریک و به آن ها خسته نباشید گفت. پرسپولیسی ها نیز جای او را در جشن خالی کردند.

 

 

- شجاع بیخیال جام نمی شود! این هم تصویری از شجاع و جام طلایی، در شرایطی که مثلا او خوابیده!

 

 

- زنده یاد هادی نوروزی در بدترین سال های تاریخ این باشگاه همراه آن ها بود اما در همان سال ها نیز دو قهرمانی متوالی در حذفی را تجربه کرد؛ این تصویری از جشن قهرمانی آن تیم با حضور افتخاری هانی نوروزی که آن روزها خیلی کوچکتر از حال حاضر بود!

 

 

- رادو که پسر همیشه فعال پرسپولیسی ها در روی نیمکت است، در جشن هم پرچم کرواسی را دوباره به زمین آورد تا به شکلی ویژه دور افتخار بزند. این هم عکسی که حسابی در شبکه های اجتماعی سروصدا کرده؛ کروات هایی که پرسپولیس را متحول کردند.

 

 

- واکنش ها فقط به پسران حاضر در دهکده پازارگاد ختم نمی شود. مهدی طارمی، فرشاد احمدزاده، وحید امیری و صادق محرمی لژیونرهای نسبتا ناکام پرسپولیس نیز قهرمانی را تبریک گفتند؛ آن هایی که در تابستان بیش از همیشه به بازگشت نزدیک خواهند بود.

 

 

- محمد انصاری مدافع رباط صلیبی پاره کرده پرسپولیس جشن را با آرامش سپری کرد و برخلاف بقیه خیلی بالا و پایین نپرید! این کپشن او برای دو هم تیمی اش بسیار مورد توجه قرار گرفت!

 

 

- زوج خط حمله پرسپولیس پس از افت نسبی در طول فصل، دو هفته خیلی خوب را تجربه کردند؛ بودیمیر پنالتی گرفت و علیپور زد، بودیمیر گل زد ولی علیپور تک به تک را نزد. به هر حال این پایان خوشی برای این دو در لیگ برتر بود.

 

 

- شجاع خلیل زاده که در دهکده پازادگاد یک تنه جشن را ادامه داد و تا صبح به پایکوبی پرداخت، شب گذشته در اتوبوس هم لیدر قرمزها برای سرود «چمپیونه، چمپیونه، چمپیونه...» بود. این سرود پرسپولیسی ها که مثل تیم های اروپایی بود، دربرخی صفحات هواداری تا یک میلیون بازدید هم رفت.

 

 

- احمد نوراللهی که دو فصل در کنار هادی نوروزی بازی کرد و علاقه زیادی هم به کاپیتان فقید سرخ ها داشت و دارد، به یاد هادی نوروزی عکسی را از پسرش هانی منتشر و جای او را خالی کرد.

 

 

- سیدجلال، مرد متین پرسپولیسی ها در جشن بود. حتی در شعار «چمپیونه، چمپیونه...» هم شرکت نکرد و حضورش را می توان به همان بالا بردن جام برای هفتمین بار خلاصه کرد.

 

 

- بیرانوند با ادبیاتی رسمی قهرمانی را به پرسپولیسی ها تبریک گفت ؛ او برخلاف خیلی از بازیکنان عکس با گوشی خود را منتشر نکرد و به لنز دوربین عکاسان اعتماد کرد!

 

 

- ماریو بودیمیر مهاجم کروات تیم پرسپولیس که گل سه امتیازی به ثمر رساند، هیچ واکنشی در اینستاگرام به قهرمانی این تیم نداشت.

 

- مهدی شریفی مهاجم تیم پرسپولیس با این عکس جشن قهرمانی را تبریک گفت؛ زلاتکو که با میمیک صورتش بسیار مورد توجه قرار گرفته، این بار با همان استایل همیشگی و یک کلاه گیس جالب در کنار شریفی حضور دارد!

 

 

- حسین ماهینی کاپیتان دوم تیم پرسپولیس سه قهرمانی متوالی پرسپولیس در لیگ برتر را مورد توجه قرار داد؛ سه قهرمانی متوالی «ریا نشه»!

 

 

* اما واکنش های بازیکنان تمام چیزی نیست که می توان از جشن قهرمانی دید. لنز دوربین عکاسان حاضر در جشن قهرمانی هم، تصاویر جذابی را از گوشه گوشه این جشن منتشر کرده اند که در ادامه آن ها را می بینید:

 

- امیرحسین خیرخواه عکاس سایت ورزش سه، تصاویر مختلفی را به ثبت رسانده که یکی از آن ها این شادی شجاع خلیل زاده به همراه محمد نادری است. شجاع بی تردید فعال ترین پرسپولیسی حاضر در جشن بود.

 

 

- امیرحسین خیرخواه عکاس ورزش سه لحظه بالابردن جام قهرمانی توسط سیدجلال حسینی را به این شکل ثبت کرده است.

 

 

- تصویری جالب از لنز دوربین امیرحسین خیرخواه؛ هت تریک قهرمانی توسط کاپیتان های پرسپولیس.

 

 

- سلام نظامی کمال کامیابی نیا به هواداران پرسپولیس از لنز دوربین امیرحسین خیرخواه.

 

 

- عکسی از پیام پارسایی در باشگاه خبرنگاران جوان؛ کری خوانی پسرهای برانکو با کلید واژه هت تریک!

 

 

- ایرنا تصویری را از جشن های خیابانی هواداران پرسپولیس در سراسر ایران در خروجی خود قرار داده است؛ شبی که تهران نخوابید؟!

 

 

- بدون تردید بیشترین تاثیر در این روزهای پرسپولیس را برانکو ایوانکوویچ داده است؛ مردی که شهر به شهر با پرسپولیس گشت و تمام ایران را سه سال فتح کرد. عکس از محمد حسن عامری/ میزان

 

جام قهرمانی پرسپولیس - برانکو ایوانکوویچ

 

- شب گذشته از چهارراه ولیعصر تا ونک را پرسپولیسی ها بستند و تهران را روی سرشان گذاشتند. این هوادار پرسپولیس هم صورتش را سفید و قرمز کرده مثل پرچم کرواسی؛ شاید برای تشکر از برانکو!

 

 

-  شماره سه پرسپولیس در شبی که سرخ ها به سومین قهرمانی متوالی رسیدند، چندین و چند عکس از خود به ثبت رساند که این یکی خیلی جذاب است. / تسنیم

 

 

- مهدی صالحی این عکس را از ورزشگاه جم منتشر کرده است؛ این شهر نیز 24 ساعت تاریخی را سپری کرد.

 

 

- مهدی ریاضتی عکاس باشگاه نیز تصاویر جالبی را از رختکن به ثبت رسانده است؛ جایی که ربیع خواه به همراه جوان های تیم هت تریک قهرمانی را جشن می‌گیرد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول