کمیته رفاهی
 

واکنش معاون باشگاه سایپا به صحبت های علی دایی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 277 ] - چهارشنبه, 11 اردیبهشت 1398
واکنش معاون باشگاه سایپا به صحبت های علی دایی

معاون باشگاه سایپا به صحبت‌های علی دایی بعد از بازی با ذوب آهن واکنش نشان داد و گفت: پرداختی ما به بازیکنان 50 تا 60 درصد بوده و تیم‌های دیگر هم همی...

معاون باشگاه سایپا به صحبت‌های علی دایی بعد از بازی با ذوب آهن واکنش نشان داد و گفت: پرداختی ما به بازیکنان 50 تا 60 درصد بوده و تیم‌های دیگر هم همین اندازه از قراردادشان را پرداخت کرده‌اند.

علی دایی بعد از برد تیم فوتبال سایپا مقابل ذوب آهن به شدت از مشکلات مالی باشگاه سایپا گلایه کرد و گفت مدیرعامل و معاونی که به این باشگاه آمده اند (مصطفی مدبر و محمدعلی ترکاشوند) با او مشکل دارند. مشکلات سایپا به قدری علی دایی را در تنگنا قرار داده است که وی عنوان کرد در انتظار پایان فصل و فرار از این تیم است.

صحبت دایی درباره مشکلی که معاون باشگاه با او دارد در ظاهر به دوران حضور ترکاشوند در پرسپولیس بر می‌گردد؛ زمانی که علی اکبر طاهری مدیرعامل و ترکاشوند معاون پرسپولیس بودند و برای پرداخت مطالبات علی دایی از این تیم به مشکل خوردند.

ترکاشوند درباره گلایه‌های علی دایی گفت: چرا باید با علی دایی مشکل داشته باشم؟ ما حتی برای تماشای چند بازی به ورزشگاه رفتیم ولی این مسابقه چون شهرستان بود نرفتیم.

وی درباره اینکه دایی عنوان کرده بازیکنانش 50 درصد قراردادشان را گرفته اند، تصریح کرد: مگر پرداختی تیم‌های دیگر چقدر بوده است. تیم‌های دیگر هم در حد 50 یا 60 درصد پرداختی داشته اند.

معاون باشگاه سایپا درباره اینکه گویا مشکلات شما و دایی به دلیل ذهنیتی است که از پرسپولیس بر جای مانده است، تاکید کرد: بنده اصلاً ذهنیتی از آقای دایی ندارم. ایشان از دوستان قدیمی من است که دوستش دارم. حتی پیش از پرسپولیس با علی دایی رفیق بودم.

ترکاشوند ادامه داد: ما حتی جلسه‌ای با علی دایی داشتیم و آقای مدبر عنوان کرد مشکلات برطرف می‌شود. در این جلسه مدیرعامل باشگاه گفت که تیم‌های دیگر هم در حد 30 یا 40 درصد پرداختی داشته اند. هرچند که قرار است هفته آینده بخشی از قراردادها را پرداخت کنیم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول