کمیته رفاهی
 

شرط باورنکردنی مجیدی برای سرمربیگری استقلال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 257 ] - چهارشنبه, 11 اردیبهشت 1398
شرط باورنکردنی مجیدی برای سرمربیگری استقلال

با این حرف‌ها می‌خواهند مجیدی را خراب کنند. شرط مجیدی این بوده که فصل بعد سرمربی نباشد. اگر می‌خواهید مطمئن شوید، در تمرین از او سؤال بپرسید که...

با این حرف‌ها می‌خواهند مجیدی را خراب کنند. شرط مجیدی این بوده که فصل بعد سرمربی نباشد. اگر می‌خواهید مطمئن شوید، در تمرین از او سؤال بپرسید که می‌خواهد سرمربی باشد یا نه.

کامران منزوی، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت که شرط فرهاد مجیدی این است که فصل بعد سرمربی نباشد.

کامران منزوی درباره انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی موقت استقلال اظهار داشت: مجیدی سال 76 که سرپرست تیم بودم، به استقلال آمد. بچه‌های آن دوره از علیرضا منصوریان و مهدی پاشازاده گرفته تا محمد نوازی، اصغر رسول‌زاده و پیروز قربانی در تیم‌های مختلف کار می‌کنند. به این اسامی باید، مهدی هاشمی‌نسب، محمد خرمگاه و حتی علی چینی را اضافه کرد. برای مجیدی قرعه استقلال افتاد و امیدوارم موفق باشد.

وی افزود: وقتی تیمی شکست می‌خورد، مدیرانش قول می‌دهند که شرایط بهتر شود، اما ما می‌خواهیم دور از وعده وعید کارمان را انجام دهیم و هواداران را از ناراحتی خارج کنیم. عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا هیات مدیره در جریان این انتخاب بودهیا نه، تصریح کرد: فتحی مدیرعامل باشگاه تلفنی همه اعضا را در جریان این انتخاب قرار داد. ما هم به او اختیار تام دادیم.

منزوی در مورد اینکه مجیدی شرط گذاشته که فصل بعد باید سرمربی باشد، گفت: این حرف‌ها درست نیست و با این حرف‌ها می‌خواهند مجیدی را خراب کنند. شرط مجیدی این بوده که فصل بعد سرمربی نباشد. اگر می‌خواهید مطمئن شوید، در تمرین از او سؤال بپرسید که می‌خواهد سرمربی باشد یا نه.

منزوی در رابطه با بحث قرارداد سنگین وینفرد شفر خاطرنشان کرد: سرنوشت و احساسات هواداران مهم است یا این پول؟ زمانی که قرارداد آنچنانی با شفر بسته شد، باید فکر این روز‌ها را می‌کردند. هیچ بند و تبصره‌ای در قرارداد شفر نیست، اما سرنوشت و احساسات هواداران از قرارداد شفر مهم‌تر است. اعضای هیات مدیره تصمیم گرفته‌اند که دیگر صحبتی نداشته باشند، چون کار ما حرف زدن نیست، مگر در مواقع حساس. امیدوارم رسانه‌ها از این موضوع ناراحت نشوند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول