کمیته رفاهی
 

پرسپولیس و سپاهان؛جنگ علنی با300زخمی و یک کشته

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 255 ] - شنبه, 7 اردیبهشت 1398
پرسپولیس و سپاهان؛جنگ علنی با300زخمی و یک کشته

ساعاتی پس از پایان بازی رئیس اورژانس پایتخت آماری تاسفبار در خصوص تعداد مصدومان و در عین حال مرگ یک جوان 30 ساله را در اختیار رسانه ها قرار داد تا این واقعیت ...

ساعاتی پس از پایان بازی رئیس اورژانس پایتخت آماری تاسفبار در خصوص تعداد مصدومان و در عین حال مرگ یک جوان 30 ساله را در اختیار رسانه ها قرار داد تا این واقعیت عیان شود که این فوتبال نیست، بلکه یک جنگ مرگبار است!

رئیس اورژانس تهران در مصاحبه ای به صورت رسمی از تعداد پرشمار آسیب دیدگان و مصدومان این بازی پرده برداشت و گفت:« بازی سپاهان و پرسپولیس 245 مصدوم داشت که 44 نفر از آنها به مراکز درمانی انتقال یافته و بقیه به صورت سرپایی درمان شدند. متاسفانه یک نفر نیز جان خود را از دست داد که جنازه این فرد 30 ساله تحویل پزشکی قانونی و مراجع قضایی شد».

خبری تاسف آور که نشان داد در فوتبال باشگاهی ایران نه تنها هیچ کس از زیبایی های فوتبال لذتی نمی برد بلکه اسیر حساسیت های کاذب و دردآوری است که پایانی جز افسوس و ناراحتی برای خانواده ها ندارد. مسلما در این راه مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ همین طور سران باشگاه های به اصطلاح حرفه ای فوتبال ایران بیشتر از همه در این مورد مقصر هستند، کسانی که می توانند به راحتی با نظم و ترتیب بیشتر از وقوع اتفاقاتی درست مثل آن چه در دقایق ابتدایی بازی امروز رخ داد، ممانعت به عمل بیاورند تا دیگر این گونه آمارهای عجیب در راه مصدومان و درگذشت یک طرفدار به گوش نرسد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول