کمیته رفاهی
 

دستور معاون وزیر ورزش به فدراسیون فوتبال برای برخورد سریع با خاطیان پرسپولیس-سپاهان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 320 ] - شنبه, 7 اردیبهشت 1398
دستور معاون وزیر ورزش به فدراسیون فوتبال برای برخورد سریع با خاطیان پرسپولیس-سپاهان

معاون وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد که از فدراسیون فوتبال خواسته شده هر چه سریع‌تر به اتفاقات سپاهان و پرسپولیس ورود کند. به نقل از وزارت ورزش و جوانان، م...

معاون وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد که از فدراسیون فوتبال خواسته شده هر چه سریع‌تر به اتفاقات سپاهان و پرسپولیس ورود کند.

به نقل از وزارت ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنی، معاون وزیر ورزش و جوانان از فدراسیون فوتبال خواست که به سرعت اتفاقات و حواشی به وجود آمده در بازی پرسپولیس و سپاهان را بررسی و با خاطیان برخورد کند.

داورزنی گفت: فضای ورزش و فوتبال باید آکنده از روح پهلوانی و معرفت باشد و رخ دادن چنین صحنه‌هایی زشت و تأسف برانگیز است و در شأن و شخصیت مردم و جامعه ورزش نیست.

معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان افزود: به هیچ عنوان نباید اجازه داد که چنین صحنه‌هایی در آینده در فوتبال و ورزش کشور رخ دهد و از فدراسیون فوتبال خواسته‌ایم با استفاده از ابزارهای قانونی در کمیته‌های اخلاق و انضباطی موضوع را بررسی و در اسرع وقت با خاطیان بر خورد جدی و قاطع کند. وزارت ورزش و جوانان پیگیر حقوق جامعه ورزش و حفظ شئون فرهنگی و اخلاقی و امنیت خاطر مردم و ورزش ایران است.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول