کمیته رفاهی
 

ضرب الاجل دوهفته ای برانکو به هیات مدیره پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 259 ] - شنبه, 31 فروردین 1398
ضرب الاجل دوهفته ای برانکو به هیات مدیره پرسپولیس

ایوانکوویچ که طی 11ماه اخیر حقوقی بابت قراردادش دریافت نکرده، طی دو نامه رسمی که از طرف وکیلش ارسال شده بود، از مدیران باشگاه پرسپولیس خواست مطالباتش را پرداخ...

ایوانکوویچ که طی 11ماه اخیر حقوقی بابت قراردادش دریافت نکرده، طی دو نامه رسمی که از طرف وکیلش ارسال شده بود، از مدیران باشگاه پرسپولیس خواست مطالباتش را پرداخت کنند.

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به برانکو ایوانکوویچ قول داده نهایتا تا 13 اردیبهشت مطالباتش پرداخت شود.

برانکو ایوانکوویچ که طی 11 ماه اخیر حقوقی بابت قراردادش دریافت نکرده، طی دو نامه رسمی که از طرف وکیلش ارسال شده بود، از مدیران باشگاه پرسپولیس خواست مطالباتش را پرداخت کنند. این درحالی است که پس از ارسال نامه اول، مدیران باشگاه تلاش زیادی انجام دادند تا از محل درآمد‌های باشگاه از فیفا (بابت حضوربازیکنان پرسپولیس همراه با تیم ملی در جام‌جهانی) مطالبات سرمربی تیم را پرداخت کنند، اما پیگیری‌ها بی نتیجه ماند.

پس از این موضوع، وکیل برانکو طی نامه دوم به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد فیفا مطالبات باشگاه پرسپولیس را به حساب برانکو واریز نمی‌کند و از این رو خواست نهایتا تا 13 اردیبهشت ماه، حقوق موکلش پرداخت شود. بر همین اساس، هیات مدیره پرسپولیس صبح (جمعه) با حضور برانکو ایوانکوویچ تشکیل جلسه داد و پس از بحث و تبادل نظر، اعضای هیات مدیره باشگاه به برانکو اعلام کردند که تا 13 اردیبهشت ماه یعنی همان تاریخی که در نامه دوم اعلام شده بود، مطالباتش را پرداخت خواهند کرد.

 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول