کمیته رفاهی
 

جنجال درسکوها وبیرون ورزشگاه بعدازباخت تراکتور

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 286 ] - شنبه, 31 فروردین 1398
جنجال درسکوها وبیرون ورزشگاه بعدازباخت تراکتور

پس از باخت تراکتورسازی، هواداران این تیم در ورزشگاه یادگار امام تبریز خسارات سنگینی به صندلی ها و تاسیسات وارد کردند و غیر از حبس بازیکنان و عوامل دو تیم با ن...

پس از باخت تراکتورسازی، هواداران این تیم در ورزشگاه یادگار امام تبریز خسارات سنگینی به صندلی ها و تاسیسات وارد کردند و غیر از حبس بازیکنان و عوامل دو تیم با نیروهای انتظامی درگیر شدند.تصاویر نشان می‌دهد که عده‌ ای زخمی شده‌اند و پلیس با ماشین آبپاش هواداران معترض را متفرق کرده است

تیم پرستاره و خصوصی شده تراکتورسازی تبریز دومین باخت پیاپی خود را نیز تجربه کرد تا از صدر جدول فاصله گرفته و تا حد زیادی قهرمانی را از دست داده باشد اما اتفاقات تاسف بار پایان مسابقه شاید عواقب بیشتری از یک شکست برای تراکتور داشته باشد.

 

تعداد زیادی از هواداران به علت پرتاب سنگ و صندلی های شکسته شده با جراحت زیادی از ناحیه سر مواجه شدند. از طرف دیگر برخی از هواداران به علت هیجان و استرس بالا با عارصه قلبی دست و پنجه نرم کردند و توسط آمبولانس مستقر در استادیوم یادگار امام تبریز به بیمارستان منتقل شدند.

همچنین تعدادی از هواداران خشمگین این تیم بعد از اتمام مسابقه غیر از محبوس کردن بازیکنان و کادرفنی دو تیم در ورزشگاه به مدت یه ساعت ، به ماشین های مستقر در بیرون استادیوم خسارات زیادی وارد کردند تا این گونه ناراحتی خود از باخت تراکتور را نشان دهند. شاگردان لیکنز در حال حاضر با 49 امتیاز در رده چهارم حضور دارند و در فاصله شش امتیازی صدر جدول قرار دارد. آن‌ها هفته آینده در ورزشگاه فولادشهر با ذوب‌آهن دیدار می‌کنند و بعد با پرسپولیس مصاف می‌دهند و باید دید چه سرنوشتی برای این تیم رقم می‌خورد.

تراکتورسازی که با جذب ستاره های میلیاردی و دو سرمربی خارجی معروف در طول این فصل برای قهرمانی شانس زیادی به دست آورده بود، ناگهان با دو شکست پیاپی بخت فتح جام را تا حد قابل توجهی از دست داد و به رتبه چهارم سقوط کرد. این دو شکست باعث عصبانیت شدید هواداران تیم تبریزی شده است هر چند آنها دلیل باخت اول را تبانی دروازه بان خود می دانند و برای شکست خانگی مقابل پیکان هیچ استدلالی جز کمک کاری بازیکنان ندارند. به این ترتیب عامل عدم نتیجه گیری تیم سرخپوش تاکتور، داخلی تشخیص داده شده است. 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول