کمیته رفاهی
 

گل محمدی: باید سپاهان و استقلال را ببریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 294 ] - شنبه, 31 فروردین 1398
گل محمدی: باید سپاهان و استقلال را ببریم

سرمربی پدیده می‌گوید که با توجه به این باخت حالا مجبور به شکست سپاهان و استقلال در خانه هستند. یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو پس ا...

سرمربی پدیده می‌گوید که با توجه به این باخت حالا مجبور به شکست سپاهان و استقلال در خانه هستند.

یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو پس از پایان دیدار تیمش مقابل نساجی مازندران گفت: نتوانستیم به خوبی از موقعیت‌های خود استفاده کنیم و از بدشانسی، ضربات آخر ما راهی به چهارچوب پیدا نکرد. با این حال بچه‌های ما خیلی خوب بازی کردند. با توجه به جدول هدف اصلی ما گرفتن سه امتیاز بود که این اتفاق رخ نداد. بازی یک ‌طرفه بود و ما می‌توانستیم پیروز شویم، اما این اتفاق رخ نداد و روی یک شوت غافلگیر شدیم. صحنه گل، تنها توپی بود که به دروازه ما آمد. بعضی اوقات عدالت در فوتبال رعایت نمی‌شود و امروز حق‌مان اصلاً باخت نبود. سه امتیازی مهم را از دست دادیم و امیدواریم در بازی‌های بعدی نتایج خوبی بگیریم.


*ضربات آخر تنها مشکل ما بود


شرایط، مربیان و شیوه بازی نساجی در نیم‌فصل اول و دوم متفاوت بود و نمی‌توانیم این تیم را با تیم نیم‌فصل اول مقایسه کنیم. در بازی رفت ما گل زدیم و حریف خیلی فشار آورد، اما امروز شرایط برعکس بود. ما امروز در بد زمانی گل خوردیم و پس از آن، کار دفاعی تیم نساجی بیشتر شد. در این بازی در هر دو نیمه می‌توانستیم گل بزنیم، اما تمرکز دفاعی نساجی خیلی زیاد بود تا گلی دریافت نکند. بدشانس بودیم که ضربات آخر را در چارچوب نساجی نزدیم و این مشکل اصلی ما بود.


*وحشتناک ترین جوی بود که می‌دیدم


شاهد جو سنگینی بودیم و با توجه به کوچک بودن ورزشگاه و هواداران پرشور نساجی، کار تمام تیم‌ها برای شکست این تیم سخت می‌شود. نساجی تنها هفته اول در این ورزشگاه شکست خورده و بازی کردن برابر این هواداران پرشور، کار سختی است. ما اما مقابل نساجی خوب بازی کردیم و بازی در اختیارمان بود، اما در زدن ضربات آخر مشکل داشتیم.


*باید سپاهان و استقلال را ببریم


کار ما خیلی سخت شد. ما دو دیدار مقابل رقبای‌مان یعنی استقلال و سپاهان در خانه پیش رو داریم و باید این دو بازی را ببریم تا در کورس بمانیم، حداقل برای اینکه سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم. با توجه به نوع بازی ما که کارمان را با پاس‌های کوتاه و در عرض و نیز ارسال از کناره‌ها پیش می‌بریم، تیم‌ها مجبور می‌شوند با نفرات بیشتر دفاع کنند. امروز این دقایق خیلی بیشتر شد و مالکیت توپ، 70 به 30 یا بیشتر به نفع ما بود.


*فرقی بین مهاجمان نمی‌گذارم


یکی از خبرنگاران از یحیی گل‌محمدی پرسید یونس شاکری که در بازی قبلی به میدان رفت، چرا مقابل نساجی بازی نکرد. سرمربی پدیده پاسخ داد: شما بازی قبلی ما را دیده‌اید؟ شاکری در مسابقه قبلی هم به میدان نرفت. فرقی میان مهاجمان پدیده وجود ندارد و همه‌ی مهاجمان ما در یک سطح هستند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول