کمیته رفاهی
 

بازتاب صحبت های کی روش علیه فدراسیون فوتبال ایران در کشورهای عربی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 249 ] - دوشنبه, 26 فروردین 1398
بازتاب صحبت های کی روش علیه فدراسیون فوتبال ایران در کشورهای عربی

اظهارات سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران درباره شکایت از فدراسیون ایران به فیفا بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های کشورهای عربی داشته است. کارلوس کی روش...

اظهارات سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران درباره شکایت از فدراسیون ایران به فیفا بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های کشورهای عربی داشته است.

کارلوس کی روش روز گذشته به طور رسمی اعلام کرد که به خاطر نگرفتن مطالباتش از فدراسیون فوتبال ایران به فیفا شکایت کرده است. هرچند فدراسیون ایران اصرار دارد که مطالبات کی روش را از طریق AFC پرداخت کرده ولی گفتگوی کی روش بازتاب گسترده ای در رسانه‌های کشورهای عربی داشته است.

سایت «العاجل» عربستان با عنوان ایران در قفس اتهامات مقابل فیفا به خاطر مطالبات کی روش، به صورت مفصل به این ماجرا پرداخته است. این سایت به نقل از کی روش نوشت: «متاسفم که بعد از هشت سال کار در ایران مجبور شدم از فدراسیون فوتبال ایران به فیفا شکایت کنم.» العاجل همچنین به صحبت‌های کی روش درباره کمک قطر به تیم ملی ایران قبل از جام ملت‌های آسیا اشاره و کنایه‌های سرمربی پیشین ایران را منعکس کرده است.

 

روزنامه «الخلیج» امارات نوشت که کی روش از ایران به فیفا شکایت کرد.

سایت «الدیره» مصر هم با اعلام این خبر، مبلغ مطالبات کی روش از فدراسیون فوتبال ایران را 800 هزار یورو عنوان کرد.

سایت «اخبار 24» عربستان هم نوشت که کی روش به خاطر نگرفتن مطالباتش در دوران حضورش در تیم ملی ایران، از فدراسیون فوتبال این کشور به فیفا شکایت کرده است.

 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول