کمیته رفاهی
 

آخرین اظهارات مالک تراکتور درباره پرونده فروزان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 275 ] - دوشنبه, 26 فروردین 1398
آخرین اظهارات مالک تراکتور درباره پرونده فروزان

مالک باشگاه تراکتورسازی توضیحاتی را درباره کنار گذاشته شدن محسن فروزان از این باشگاه و اتفاقات بعد از دیدار با سپیدرود ارائه کرد. ماجرای کنار گذاشته شدن محسن ...

مالک باشگاه تراکتورسازی توضیحاتی را درباره کنار گذاشته شدن محسن فروزان از این باشگاه و اتفاقات بعد از دیدار با سپیدرود ارائه کرد.

ماجرای کنار گذاشته شدن محسن فروزان از باشگاه تراکتورسازی به داغ ترین اتفاق روز فوتبال ایران تبدیل شده است. در این باره مسئولان باشگاه تبریزی فعلا مجوز حضور این دروازه بان در تمرینات را لغو کرده اند تا درباره گل های خورده و اشتباهات فروزان تحقیقاتی را انجام دهند و بتوانند تصمیم نهایی را درباره فروزان بگیرند.


محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی شب گذشته با حضور روی خط تلفنی برنامه فوتبال برتر به توضیح درباره وضعیت فروزان پرداخت که مشروح صحبت های او در ادامه آمده است:


دلیل کنار گذاشته شدن فروزان؟


مالک باشگاه تراکتورسازی صحبت هایش را اینطور آغاز کرد: با توجه به درخواست هواداران و شواهدی که وجود دارد، درخواستی به کمیته انضباطی باشگاه داده ایم تا مورد بررسی قرار گیرد و بعد از بررسی‌های لازم نتیجه را اعلام خواهیم کرد.


شبهاتی وجود دارد که باید بررسی شود


محمدحسین میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر در ادامه به عملکرد خوب فروزان در فصل جاری و فشاری که این بازیکن تحمل می کند، اشاره کرد که زنوزی در پاسخ گفت: به هر حال اتفاقاتی در این بازی افتاده که باعث ایجاد شبهاتی در ذهن هواداران تیم ما شده است. این موضوع باید مورد بررسی قرار گیرد و هوادارانمان نیز چنین درخواستی دارند. با توجه به اینکه در حال حاضر تیم شرایطی دارد که انتظارات از آن بالا رفته است، همه چیز باید به سرعت رسیدگی شود.


بعد از بررسی ها نتیجه را اعلام می کنیم


مجری برنامه فوتبال برتر که نمی خواست به صورت شفاف درباره اتهام ها به فروزان حرف بزند، از زنوزی پرسید که آیا دلیل اخراج فروزان فقط فنی است؟ مالک باشگاه تراکتور اینطور پاسخ داد: گزارشاتی تهیه شده که در حال بررسی است و انشاالله زمانی که بررسی‌ها صورت گرفت آن را به اطلاع همه می‌رسانیم.


مدرک مستندی درباره فروزان ندارم


او درباره موضوعاتی که در فضای مجازی پیرامون فروزان مطرح شده، اظهار داشت: من مدرک مستندی ندارم، اما مسائلی که می‌گویید را در فضای مجازی می‌بینیم. مدتی پیش نیز در برنامه 90 یکسری بحث به وجود آمد که اگر این موضوع واقعیت داشته باشد خواسته‌های ما از فدراسیون فوتبال تغییر خواهد کرد.

 


کسی که قبلا محکوم شده است نباید به فوتبال بازگردد


میثاقی در این قسمت از زنوزی سوال کرد که آیا منظورش از موضوعی که می گوید، شرط بندی است؟ مالک تراکتورسازی گفت: من هم نمی‌دانم و این مسائل را در فضای مجازی مشاهده می‌کنم. اما موضوعی وجود دارد؛ اینکه اگر قرار باشد محکومیتی در مورد چنین اتفاقی صادر شود و کسی که محکوم شده است دوباره به فوتبال برگردد، فکر نمی‌کنم کار درستی باشد و فدراسیون فوتبال باید پاسخگو باشد.


این اشتباه، اشتباه فدراسیون فوتبال است


مالک باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به این پرسش که آیا منظورش شخص خاصی است، بیان کرد: من نه به کسی اتهامی وارد می‌کنم و نه مدرکی دارم که بخواهم ادعایی کنم. اما وقتی در یک برنامه چنین موضوعی را مورد پردازش قرار می‌دهند که فلانی محکوم شده است. در این وضعیت هوادار نیز انتظار دارد بداند این شخص که محکوم شده است چرا دوباره به او اجازه داده شده به فوتبال بازگردد. بپذیرید که این اشتباه، اشتباه فدراسیون فوتبال بوده است.


زنوزی در پاسخ به این سوال که آیا برای پیگیری این موضوع به  فدراسیون فوتبال نامه ارسال کرده اند گفت: نامه را تنظیم کردیم و آن را ارسال خواهیم کرد.


امسال انتظار قهرمانی نداریم


مالک باشگاه تراکتورسازی درباره شانس قهرمانی تیمش در لیگ برتر خاطرنشان کرد: من بار‌ها در مصاحبه هایم این موضوع را به هواداران گفته ام، اول اینکه ما این تیم را خیلی دیر تحویل گرفتیم  و شرایط جذب بازیکن برایمان بسیار سخت بود و اکثر بازیکنان مورد نظرمان قرارداد داشتند. زمانی که ما تیم را تحویل گرفتیم در بازار نقل و انتقالات بازیکنان زیادی وجود نداشت.


وی افزود: به هر حال تیمی را جمع کردیم و بازیکنان بزرگی را به خدمت گرفتیم. به علاوه اینکه در نیم فصل هم سعی کردیم تیم را تقویت کنیم. منتهی امسال ما از تیم انتظار قهرمانی نداریم. اگر امسال سهمیه آسیایی هم بگیریم، راضی هستیم. من تمام تلاشم را کردم و هواداران هم این را می دانند. واقعا هم هواداران باشعوری داریم که همه چیز را می دانند. درست است نگاهی به قهرمانی داریم، اما انتظار قهرمانی نداریم. هواداران هم این انتظار را ندارند.


دیشب تا صبح نخوابیدم، قصد تهمت ندارم


زنوزی در ادامه به اتفاقات دیدار با سپیدرود اشاره کرد: حال که تیم را به اینجا رسانده ایم یک اتفاقی می‌افتد که شرایط به هم می‌ریزد. من دیشب تا صبح نخوابیدم. به هر حال زحماتی کشیده شده است هزینه‌هایی صورت گرفته است و اگر چنین موضوعی وجود داشته باشد قطعا مقصر نظارت فدراسیون است. اگر چنین موضوعی درست باشد چرا اجازه داده اند این بازیکن دوباره فوتبال بازی کند. بازهم می‌گویم قصد تهمت به کسی را ندارم. من سوالم از فدراسیون این موضوع است.


می گویند که فوتبالی به سپیدرود نباختیم


او در مورد هواداران تیم تراکتورسازی و حمایت آنها از این تیم در هر شرایطی گفت:  تیم ما با اینکه در بازی اول این فصل از حضور تماشاگرانش محروم بود، اما رکورد تماشاگر را در ایران زده است. در سرما  و گرما و برف و باران این تیم را تنها نگذاشتند و تشویق کردند. من صحنه‌ای را به چشم دیدم روزی که ورزشگاه یادگار امام برف می‌بارید و تماشاگران به زیر سقف‌ها رفته بودند. مردی لباسهایش را در آورد و به زیر برف رفت و رو به دیگر تماشاگران زیر سقف گفت تیم ما نیاز به تشویق دارد. این مهمترین چیز است و در آن شرایط همه شروع به تشویق تیم کردند. از همه تقدیر و تشکر می‌کنم. هواداران بعد از شکست مرا دلداری می‌دادند. اگر فوتبالی ببازیم مشکلی نداریم، اما می‌گویند که فوتبالی نباختیم. کارشناسان باید این موضوع را مورد بررسی قرار دهند تا ببینیم چه می‌شود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول