کمیته رفاهی
 

اخراج عجیب محسن فروزان ازتراکتور با دستور مالک!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 223 ] - شنبه, 24 فروردین 1398
اخراج عجیب محسن فروزان ازتراکتور با دستور مالک!

راکتورسازی که در کورس قهرمانی قرار دارد امروز در دیدار مقابل سپیدرود رشت متحمل شکست سه بر یک شد. محسن فروزان در این بازی روی دو گل به دلیل اشتباهی که انجام دا...

راکتورسازی که در کورس قهرمانی قرار دارد امروز در دیدار مقابل سپیدرود رشت متحمل شکست سه بر یک شد.

محسن فروزان در این بازی روی دو گل به دلیل اشتباهی که انجام داد نقش داشت و بعد از این بازی خبری مبنی بر کنار گذاشته شدن او از تراکتورسازی از سوی محمدرضا زنوزی مالک باشگاه مطرح شد.

این موضوع در شرایطی از سوی زنوزی اعلام شده که هنوز چیزی به خود بازیکن اعلام نشده است. همچنین سرپرست باشگاه و هیچکدام از مسئولان باشگاه در تماسی که با آن‌ها داشتیم در این مورد اظهار نظر نمی‌کنند و نه این مسئله را تائید و نه تکذیب می‌کنند.

 

به نظر می‌رسد بعد از باخت سنگین تراکتورسازی این تصمیم به صورت احساسی از سوی مالک باشگاه اتخاذ شده و ارکان باشگاه از آن بی اطلاع بودند. باید منتظر روز‌های آینده بود تا در نهایت مشخص شود سرنوشت محسن فروزان و تراکتورسازی به کجا خواهد انجامید.

فروزان امروز روی اشتباه فردی باعث باخت تراکتورسازی شد که این یک مسئله فنی است و البته لیکنز هم به این موضوع اشاره کرد، اما اینکه آیا زنوزی با هماهنگی سرمربی تیمش بابت مشکل فنی فروزان این تصمیم را گرفته یا خیر باید منتظر روز‌های آینده شد و اینکه چرا مدیرعامل باشگاه هنوز از این تصمیم خبر ندارد عجیب است!

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول