کمیته رفاهی
 

استقلال مزد زحماتش را گرفت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 196 ] - شنبه, 24 فروردین 1398
استقلال مزد زحماتش را گرفت

پیشکسوت باشگاه استقلال می‌گوید این تیم با شایستگی از سد سپاهان گذشته است. منصور رشیدی درباره پیروزی استقلال برابر سپاهان اظهار کرد: در طول بازی سپاهانی&z...

پیشکسوت باشگاه استقلال می‌گوید این تیم با شایستگی از سد سپاهان گذشته است.

منصور رشیدی درباره پیروزی استقلال برابر سپاهان اظهار کرد: در طول بازی سپاهانی‌ها بازی قابل قبولی از خود ارائه کردند و چند بازی خوب به دست آوردند اما مدافعان استقلال با هوشمندی اجازه نمی‌دادند که سپاهان به گل برسد. در مقابل هم تغییرات که در نوع بازی استقلال ایجاد شده بود، باعث شد تیم حریف به عقب برود و استقلال فرصت گلزنی به دست بیاورد که البته روی یکی از همین فرصت‌ها به گل رسیدند و داور هم گل را نپذیرفت. استقلال بعد از پیروزی برابر الهلال با روحیه مضاعف در این بازی حضور داشت و مزد تلاشش را گرفت.

او در ادامه اضافه کرد: پس از شکست برابر پرسپولیس در داربی و عملکرد ضعیف در برابر سایپا شاید خیلی‌ها برای وضعیت استقلال نگران بودند اما عملکرد تیم مقابل الهلال همه چیز را تغییر داد. الان تیم دیگر یک بازی خوب و رو به جلو به نمایش می‌گذارد. وقتی تیم برابر الهلال به پیروزی رسید همه انتظار داشتند تیم برابر سپاهان هم پیروز باشد و شانس قهرمانی به دست بیاورد. الان هم دیدید چقدر خوب سپاهان پرمهره را که می‌خواست در خانه‌اش برنده باشد شکست دهد.

رشیدی درباره عملکرد بازیکنان خارجی استقلال هم گفت: آن‌ها واقعاً تأثیرگذار ظاهر می‌شوند. شما دیدید که پاتوسیچطور از بین مدافعان سپاهان گذشت و توانست دروازه را باز کند. در طول بازی هم بارها و بارها منشأ سعی داشت دروازه حریف را باز کند که البته ناموفق بود اما عملکرد بازیکنان خارجی باعث شده بود استقلال بتواند فرصت گلزنی خوبی روی دروازه حریف به دست بیاورد.

او در پاسخ به این سوال که آیا برای استقلال شانس قهرمانی قائل هستید یا خیر گفت: خیلی سخت است که از الان درباره قهرمانی صحبت کنیم اما همه چیز به بازی‌های آینده بستگی دارد.

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره حواشی که برای مهدی رحمتی ایجاد شد هم گفت: رحمتی دروازه‌بان بسیار بزرگی برای استقلال بوده و هست. درست است که در بازی با پرسپولیس حواشی ایجاد شد و گفتند او پنالتی‌زن را عوض کرده اما من خودم در این باره پرسیدم و گفتند که رحمتی این کار را نکرده است. با این حال فکر می‌کنم حواشی که برای رحمتی ایجاد شده درست نیست. همه استقلالی‌ها باید احترام رحمتی را نگه دارند چرا که او کاپیتان استقلال است.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول