کمیته رفاهی
 

کی روش مقصر اصلی ناکامی در جام ملت ها را معرفی کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 274 ] - شنبه, 17 فروردین 1398
کی روش مقصر اصلی ناکامی در جام ملت ها را معرفی کرد

کی روش مقصر اصلی حذف ایران از جام ملت‌ها را معرفی کرد. بنا به گزارش سایت ایرلندی، کارلوس کی‌روش، سرمربی 66 ساله‌ی سابق تیم ملی که به تازگی هدای...

کی روش مقصر اصلی حذف ایران از جام ملت‌ها را معرفی کرد.

بنا به گزارش سایت ایرلندی، کارلوس کی‌روش، سرمربی 66 ساله‌ی سابق تیم ملی که به تازگی هدایت کلمبیا را برعهده گرفته، در جدیدترین اظهارات خود میک مک درموت، مربی بدنساز سابق تیم ملی را به عنوان مقصر اصلی حذف تیم ملی از جام ملت‌های آسیا معرفی کرد!

مک درموت که به عنوان مربی بدنساز سابقه‌ی حضور در تیم ملی را دارد، به تازگی به یک تیم ایرلندی پیوسته است.

از نظر کارلوس کی روش بدنسازی تیم ملی توسط مک درموت به شکل مطلوبی صورت نگرفته و همین مسئله موجب حذف ایران از جام ملت‌های آسیا در امارات شده است.

کی روش که اخیراً سرمربی کلمبیا شده است، بنا به دلایل یاد شده از مک درموت در تیم جدیدش استفاده نکرده و به نوعی به دوستی هفت ساله‌ی خود با وی پایان داد!

این اظهارات و ادعاهای سرمربی پرتغالی در حالی صورت گرفته که میک مک درموت زمانی سابقه‌ی حضور در استقلال به عنوان بدنساز را هم داشته و در آن تیم نیز عملکردش نارضایتی اعضای تیم و نتایج ضعیفی را برای آبیپوشان در پی داشت و مشخص نیست که کی روش بر چه اساس اقدام به استفاده از وی در تیم ملی نموده که حالا دهان به انتقاد گشوده و انگشت اتهام را به سمت وی نشانه گرفته است!

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول