کمیته رفاهی
 

پشت پرده تخریب پرسپولیس در نود چه بود؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 177 ] - شنبه, 17 فروردین 1398
پشت پرده تخریب پرسپولیس در نود چه بود؟

رفتار غیرقابل توجیه و شائبه برانگیز عادل و عوامل نود در این مدت، موجب جدایی هواداران پرسپولیس از این برنامه شد؛ اما چرا این مجری اینگونه از کی روش حمایت کرد؟ ...

رفتار غیرقابل توجیه و شائبه برانگیز عادل و عوامل نود در این مدت، موجب جدایی هواداران پرسپولیس از این برنامه شد؛ اما چرا این مجری اینگونه از کی روش حمایت کرد؟

از اتفاقاتی که در طول این دو سال، به ویژه سال منتهی به حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی، در اردوی این تیم رخ داد و برنامه نود کمترین توجه را به آن داشت، عدم دعوت بازیکنان پرسپولیس به اردوی تیم کی روش بود.

یکی از موارد بارز در این زمینه، عدم دعوت صادق محرمی به اردوی تیم ملی پیش از انتقالش به خارج از کشور و لژیونر شدن بود. این بازیکن که به گواه اکثر کارشناسان در جناح راست، فوتبال قابل قبولی را ارائه می‌داد، از روزی که از پرسپولیس جدا شد، به اردوی تیم ملی دعوت شد.

هوادار پرسپولیس این موارد را می‌دید و از برنامه‌ای با ریزبینی زیاد و گاهاً نامتعارف! به نام "نود" توقع داشت به این اتفاقات بپردازد. برنامه‌ای که جزئی‌ترین مسائل فوتبالی اعم از نشستن یک خانواده فوتبالی پشت دروازه ورزشگاه وطنی قائمشهر را به سوژه‌ای 10 دقیقه‌ای در برنامه اش تبدیل می‌کرد، چطور ممکن بود مواردی این چنینی همچون عدم دعوت از سیدجلال حسینی یا کمال کامیابی نیا را در حد اعلام لیست تیم ملی ببیند. این موضوع را می‌توان روالی عادی در یک برنامه دانست؟

عادل فردوسی پور که در بحث عدم دعوت سیدمهدی رحمتی به اردوی تیم ملی چندین برنامه مفصل تدارک دید و تا مدتها هر بار کی روش را می‌دید درباره اش از او سوال می‌کرد که ممکن است رحمتی به اردوی تیم ملی برگردد، چرا هرگز به دوگانگی رفتار سرمربی وقت تیم ملی با اردوی تیم برانکو نپرداخت؟

با احترام به همه باشگاه‌های ورزشی کشور باید گفت پرسپولیس و استقلال از مقبولیتی فراگیرتر نسبت به دیگر تیم‌های کشور برخوردارند و یک ورزشی نویس و گزارشگر حرفه‌ای، قطع به یقین این را می‌داند ولی اینکه چه عاملی عادل فردوسی پور را مجاب می‌کرد تا سرسختانه و به قیمت از دست دادن خیل عظیمی از بیننده‌های تلویزیونی تنها در بوق کی روش بدمد را خود عادل فردوسی پور باید پاسخ بدهد!

او اگر به عمد این رفتار را پیشه کرده باشد که البته امیدواریم این تصور غلط باشد، نه تنها در حق تیم ملی ظلم کرده؛ بلکه در حق جایگاهی که خود را فرزند آن می نامد نیز ظلمی بزرگ مرتکب شده است. هر چه هست، رفتار غیرقابل توجیه و شائبه برانگیز عادل و عوامل نود در این مدت، موجب جدایی هواداران پرسپولیس از این برنامه شد؛ اما چرا این مجری اینگونه از کی روش حمایت کرد؟ پاسخ این پرسش راهبردی و راهگشاست!

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول