کمیته رفاهی
 

میلیونر ایرانی در ایرلند باشگاه می خرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 169 ] - شنبه, 17 فروردین 1398
میلیونر ایرانی در ایرلند باشگاه می خرد

باشگاه ایرلندی گلن‌توران که مقر آن در شهر بلفاست قرار دارد رسماً اعلام کرد میک مک‌درموت را به عنوان سرمربی این باشگاه منصوب کرده است.  میک&zwnj...

باشگاه ایرلندی گلن‌توران که مقر آن در شهر بلفاست قرار دارد رسماً اعلام کرد میک مک‌درموت را به عنوان سرمربی این باشگاه منصوب کرده است. 

میک‌ مک‌درموت بعد از دو دهه مربی‌گری در خارج از کشور زادگاهش، ایرلند شمالی، چه در سطح باشگاهی و چه در سطح ملی، به کشورش بازگشته و به عنوان سرمربی باشگاه گلن‌توران شهر بلفاست منصوب شده است. میک‌ مک‌درموت اخیراً در جام جهانی 2018 و جام ملتهای آسیای 2019 به عنوان دستیار کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی کشورمان، روی نیمکت تیم ملی حضور داشت. او همچنین فصل پیش را با دستیاری علیرضا منصوریان در استقلال اغاز کرد و این سمت را حتی با حضور وینفرد شفر ادامه داد.

 

 

بعد از عزیمت کی‌روش از ایران و بدست گرفتن سکان هدایت تیم ملی کلمبیا،مک درموت از سوی کی روش به عنوان یکی از اعضای کادر معرفی شده بود که به دلیل عدم تسلط به زبان اسپانیایی توسط فدراسیون کلمبیا مورد پذیرش قرار نگرفت.

مک‌درموت بعد از انتصاب به عنوان سرمربی گلن‌توران گفت:" این برای من و گلن‌توران اتفاق هیجان‌انگیزی است. رسانه‌های زیادی اعلام کرده‌اند که یک سرمایه‌گذار بزرگ قصد دارد سرمایه‌گذاری عظیمی در این باشگاه بکند و من از اینکه بخشی از این برنامه خواهم بود خوشحالم. مذاکره سرمایه‌گذار با هیات مدیره گلن‌توران در مراحل خیلی پیشرفته قرار دارد و تا چند هفته آینده پیشنهاد او به سهامداران باشگاه عرضه خواهد شد تا در باره آن تصمیم‌گیری کنند". مالکی که مک درموت از آن حرف می زند میلیونری به نام علی شمس محمدپور است که ایرانی است و ظاهرا در صنایع نفتی دست دارد.

مک‌درموت در ادامه گفت:" من از دشواری‌هایی که تیم در سالهای اخیر داشته باخبرم ولی به عنوان یک بلفاستی می‌دانم این تیم چقدر بزرگ است و برای هوادارانش چه اهمیتی دارد. ما همه می‌خواهیم این باشگاه به جایگاه واقعی‌اش برگردد. هدف من این است که با هواداران و جامعه طرفداری گلن‌توران همکاری کامل داشته باشم و سرمایه‌گذار هم اگر پیشنهادش مورد پذیرش قرار گیرد قصد دارد چنین کاری بکند".

میک مک‌درموت در ادامه گفت:" من به همه هواداران گلن‌توران قول می‌دهم که برای آوردن بهترین بازیکن‌ها چه از داخل ایرلند شمالی و چه از خارج به این باشگاه هر کاری لازم باشد خواهم کرد. سرمایه‌گذار مورد نظر ماه‌ها است که با گلن‌توران در حال مذاکره است و از وضعیت فعلی باشگاه به خوبی آگاه است. من اعتقاد دارم که روزهای بسیار موفق و هیجان‌انگیزی در انتظار گلن‌توران است و بی‌صبرانه منتظرم که کارم به عنوان سرمربی این تیم را شروع کنم".

او اولین تمرین خود را با باشگاه جدید انجام داده و البته در انتظار پایان مراحل تغییرات مالکیتی باشگاه است.اتفاقی که مسیر تازه ای را برای میک می گشاید و او را تبدیل به یک سرمربی می کند. این داستانی است که از ملاقات او و سیر اعضای کادرفنی تیم ملی در دبی با علی شمس آغاز شده شده و به بازگشت این مرد ایرلندی به کشورش منجر شده است.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول