کمیته رفاهی
 

اعتراض شدید پرسپولیس به برنامه ریزی سازمان لیگ

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 156 ] - دوشنبه, 27 اسفند 1397
اعتراض شدید پرسپولیس به برنامه ریزی سازمان لیگ

یکی از بحث‌های اصلی فوتبال باشگاهی ما در این روزها، فشردگی بیش از حد بازی‌های لیگ برتر است. در حالی که در پایان سال، نه بازی‌های مهم ملی مثل جا...

یکی از بحث‌های اصلی فوتبال باشگاهی ما در این روزها، فشردگی بیش از حد بازی‌های لیگ برتر است.

در حالی که در پایان سال، نه بازی‌های مهم ملی مثل جام جهانی یا جام ملت‌های آسیا وجود دارد و نه هنوز تیم ملی ما سرمربی خود را می‌شناسد. از همین رو معلوم نیست چرا سازمان لیگ برای اتمام لیگ برتر در تاریخ قبلی اعلام شده پافشاری می‌کند. در این بین تیم‌هایی مثل پرسپولیس، استقلال و ذوب‌آهن که در لیگ قهرمانان آسیا هم حضور دارند فشار مضاعفی را تحمل می‌کنند.
اما بین همه این تیم‌ها پرسپولیس به غیر از حضور در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا باید در نیمه‌نهایی جام حذفی هم در یک دیدار فوق‌العاده حساس در اصفهان به مصاف سپاهان برود که این کار را برای شاگردان برانکو بسیار سخت خواهد کرد.
طبق اعلام سازمان لیگ دیدار نیمه‌نهایی و فینال جام حذفی قرار است بعد از اتمام هفته پایانی لیگ برتر انجام شود. این در حالی است که به خاطر حضور پرسپولیس و سپاهان در نیمه‌نهایی و شانس بالای یکی از این دو تیم برای قهرمانی در جام حذفی و همچنین حضور هر دو تیم در رده‌های بالای لیگ برتر، دیدار پرسپولیس و سپاهان در جام حذفی تأثیر زیادی در سهمیه چهارم فوتبال ما در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا خواهد داشت. باشگاه پرسپولیس به همین خاطر از همین حالا اعتراض خود را نسبت به برنامه سازمان لیگ اعلام کرده و خواستار تغییر زمان دیدار نیمه‌نهایی جام حذفی مقابل سپاهان شده است. پرسپولیسی‌ها معتقدند حالا که تیم ملی تورنمنت مهمی پیش رو ندارد سازمان لیگ می‌تواند بازی‌ها را دیرتر به پایان برساند تا این همه فشار به آن‌ها وارد نشود. از نظر مسئولان این تیم مصدومیت‌های زیاد پرسپولیس به خاطر فشار بالای بازی‌ها در برگزاری فشرده لیگ برتر است.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول