کمیته رفاهی
 

پاسخ قاطع رنارد به شایعه سرمربیگری ایران: نه!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 188 ] - دوشنبه, 27 اسفند 1397
پاسخ قاطع رنارد به شایعه سرمربیگری ایران: نه!

این یک حقیقت است که چند تیم ملی در سطح جهان به دنبال استخدام هروه رنارد، سرمربی فرانسوی تیم ملی مراکش هستند. به نقل از سایت فرانسوی 360 اسپرت هروه رنارد امروز...

این یک حقیقت است که چند تیم ملی در سطح جهان به دنبال استخدام هروه رنارد، سرمربی فرانسوی تیم ملی مراکش هستند.

به نقل از سایت فرانسوی 360 اسپرت هروه رنارد امروز به اخبار و شایعات منتشر در رسانه ایرانی واکنش محافظه کارانه ای نشان داده است. این وبسایت فرانسوی می‌نویسد رنارد در شرایطی با تیم ملی مراکش کار می‌کند که ماهی نیست رسانه ها او را به تیم جدیدی نفرستند. در این روزها رسانه‌های ایرانی هستند که او را سرمربی آینده تیم ملی ایران دانسته‌اند. (طبق ادعای منابع نزدیک به رئیس فدراسیون فوتبال ایران، مهدی تاج، این سرمربی 50ساله فرانسوی به زودی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی معرفی خواهد شد.)

اما این مرد فرانسوی واکنش جالبی به این خبر دارد. او می گوید: یک شخص نزدیک به رسانه‌ها در تلاش است تا با اطلاعات غلط باعث بی ثباتی من در تیم ملی مراکش شود و این از ابتدای زمان حضور من در مراکش اتفاق افتاده اما من بر روی اهدافم متمرکز باقی خواهم ماند.

او که با فدراسیون فوتبال مراکش قرارداد دارد در ادامه حرف‌هایش می‌‎گوید: من دو بازی تدارکاتی در ماه مارچ مقابل مالاوی و آرژانتین دارم و سپس روی تمرینات آماده سازی تیم برای جام ملت‌های آفریقا متمرکز می‌شوم. به جز ایران، کشور امارات هم علاقه دارد از این مربی برای هدایت تیم ملی خود استفاده کند.

 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول