کمیته رفاهی
 

اولویت باید تیم ملی باشد و بعد باشگاه ها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 251 ] - چهارشنبه, 22 اسفند 1397
اولویت باید تیم ملی باشد و بعد باشگاه ها

امیر روستایی معتقد است باشگاه‌ها باید با تیم ملی امید در زمینه بازیکن دادن همکاری داشته باشند. امیر روستایی، بازیکن تیم ملی فوتبال امید و باشگاه پیکان در...

امیر روستایی معتقد است باشگاه‌ها باید با تیم ملی امید در زمینه بازیکن دادن همکاری داشته باشند.

امیر روستایی، بازیکن تیم ملی فوتبال امید و باشگاه پیکان در حاشیه تمرین امروز تیم ملی در اردوی این تیم پیش از مسابقات انتخابی المپیک اظهار کرد: شرایط تیم خوب است اما یک سری از باشگاه‌ها به تیم ملی بازیکن ندادند که امیدوارم با تیم ملی امید هماهنگ کنند.

این بازیکن تیم ملی امید در خصوص شرایط زمین مرکز ملی فوتبال توضیح داد: شرایط زمین با این که بد نیست اما امیدوارم زمین شماره 2 آکادمی را در اختیار ما بگذارند تا بتوانیم کارهای تاکتیکی را در تیم مرور کنیم.

او درباره رقیبان ایران در راه صعود به المپیک گفت: حریفان ما ترکمنستان، یمن و عراق هستند و تمام تیم باید متحد باشیم تا بتوانیم از پس حریفان بر بیاییم.

این ملی‌پوش باشگاه پیکان درباره اولویت بازیکنان بین تیم ملی و باشگاه‌ها و بازگشت ملی‌پوشان در هنگام بازی‌های باشگاهی گفت: رفت و آمد بازیکنان به اردوی تیم ملی و سپس به باشگاه اذیت کننده است و همه‌ی تیم باید کنار یکدیگر باشند. تیم ملی به باشگاه اولویت دارد زیرا ما خیلی وقت است که به المپیک نرفته‌ایم و برای هماهنگ شدن و بهتر بودن نیاز است در کنار هم باشیم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول