کمیته رفاهی
 

با آمدن مورینیو چه کسانی از رئال مادرید می روند؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 189 ] - شنبه, 18 اسفند 1397
با آمدن مورینیو چه کسانی از رئال مادرید می روند؟

اوضاع در اردوگاه قوهای سپید اصلاً خوب نیست، زمزمه آمدن مورینیو به گوش می‌رسد و عده‌ای که با او مشکل دارند از هم اکنون چمدان خود را بسته اند. احتمال ...

اوضاع در اردوگاه قوهای سپید اصلاً خوب نیست، زمزمه آمدن مورینیو به گوش می‌رسد و عده‌ای که با او مشکل دارند از هم اکنون چمدان خود را بسته اند.

احتمال بازگشت آقای خاص به رئال مادرید لحظه به لحظه قوت می‌گیرد و البته ممکن است همه داستان به یکباره تبدیل به شایعه‌ای گمراه کننده شود و مربی دیگری سر از جعبه جادویی پرس در بیاورد. صرف نظر از اینکه چه مربی قرار است جای سولاری را پر کند، ماجرا این است که به خودی خود چند بازیکن در حال ترک رئال مادرید هستند.

اولین نامی که در این فهرست به چشم می‌خورد، ابرستاره برزیلی و مهره کلیدی تیم فوتبال باشگاه رئال مادرید، مارسلو است. او البته امروز با آس اسپانیا مصاحبه کرده و گفته است: اینجا خانه من است، جایی را ندارم که بروم، من به رئال مادرید نیاز دارم و این را با افتخار می گویم.

اما اصل ماجرا چیز دیگری است و خبر مذاکره یوونتوس با مدیر برنامه‌های مارسلواز سوی روابط عمومی تیم اول تورین تأیید شده است. کریستیانو رونالدو از مقامات یوونتوس خواهش کرده هر طور شده مارسلو را خریداری کنند. درخشش در لیگ قهرمانان اروپا نیز روحیه و انرژی مضاعفی به مقامات یوونتوس داده و احتمال دست به جیب شدن فیات برای خرید مارسلو کم نیست.

فصل تلخ رئال مادرید بدون هیچ افتخاری رو به پایان است و تکه باقیمانده برایسفیدها با غم و اندوه زیادی همراه خواهد بود. هواداران رئال مادرید نیز باور ندارند که در میانه راه، تیمشان هم جام حذفی، هم لیگ قهرمانان اروپا و هم لالیگا را از دست داده است.

قبل از بازیکنان، نام مهمی که در فهرست خداحافظی احتمالی با رئال مادرید به چشم می‌خورد بدون تردید، فلورنتینو پرس است، مدیرعاملی که این روزها به شدت تحت فشار است و هیأت امنا حتی حاضر نشده گزارش کادر فنی و نامه رسمی پرس را مطالعه کند، هواداران رئال مادرید نیز در چند نظرسنجی میدانی با قاطعیت خواستار استعفای قطعی فلورنتینو پرس بوده‌اند.

گرت بیل بازیکن دلخور رئال مادرید بدون تردید تحمل احوالپرسی با مورینیو را ندارد و در اولین فرصت و با دریافت اولین پیشنهاد رسمی و جدی، مادرید را ترک خواهد کرد.

کریم بنزما که در زمان مربیگری هموطن خود، زیدان بارها علیه مورینیو سخنرانی کرده اکنون باید بداند که با ورود مجدد ژوزه، دوران سیاهی را در مادرید تجربه می‌کند و نیمکت نشینی‌های طولانی مدت او آغاز خواهند شد. ماریانو از چند باشگاه ایتالیایی پیشنهاد دریافت کرده و دلیلی ندارد رئال مادرید را بیشتر از آنچه که هست، جدی بگیرد.

ایسکو از بیل هم دلخورتر است و خوب می‌داند که مورینیو کینه شتری خود را دور نینداخته و با همان طرز فکر قبلی به مادرید باز خواهد گشت. کروس هم شاید این بار نگاهی مهربان‌تر به بوندس لیگا داشته باشد و به هر قیمتی در مادرید نماند. مودریچ با خود رئال مادرید مشکلی ندارد اما در حال حاضر بدون هیچ تلاش و مذاکره‌ای دستکم 5 پیشنهاد رسمی از تیم‌های بزرگ اروپایی دارد.

اوضاع در اردوی سیمانی پایتخت اصلاً خوب نیست و هواداران رئال مادرید نگران در هم ریختن شالوده تیم خود هستند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول