کمیته رفاهی
 

قانون به یک باره اجرا شد!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 144 ] - شنبه, 18 اسفند 1397
قانون به یک باره اجرا شد!

استعفای مدیران فدراسیون فوتبال در شب برگزاری مجمع عمومی این فدراسیون شائبه‌هایی را به‌وجود آورده است. در حالی که از مدت‌ها پیش بحث اجرای قانون ...

استعفای مدیران فدراسیون فوتبال در شب برگزاری مجمع عمومی این فدراسیون شائبه‌هایی را به‌وجود آورده است.

در حالی که از مدت‌ها پیش بحث اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان مطرح و 15 آذر مهلت پایانی حضور این افراد اعلام شده بود، امشب 18 اسفند موج استعفا در فدراسیون فوتبال به‌راه افتاد، این در شرایطی است که مشکل مهدی تاج برای حضور در فدراسیون حل شده و او می‌تواند به‌عنوان رئیس به فعالیتش ادامه دهد اما این‌که به‌یک‌باره و در شب برگزاری مجمع،‌ علی کفاشیان از سمت نایب‌رئیسی اول، فریدون اصفهانیان از ریاست کمیته داوران و آن‌طور که گفته شده فریدون معینی از کمیته جوانان استعفا کنند، شائبه‌برانگیز است.

در همان زمانی که مشکل تاج برای حضور در فدراسیون حل شد، گفته شد که در جلسه او با سلطانی‌فر و صالحی امیری این توافق حاصل شده که رئیس فدراسیون به فعالیتش ادامه دهد اما سایر اعضای بازنشسته فدراسیون را ترک کنند.

محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون 15 آذر ماه از سمت خود استعفا کرد اما سایر بازنشستگان که شامل کفاشیان، اسلامیان، بهاروند، طالقانی و اصفهانیان بودند استعفا نکردند، هرچند کفاشیان از کمیته فوتسال رفت اما به‌عنوان نایب‌رئیس اول به فعالیت خود ادامه می‌داد تا این‌که امشب او از این سمت نیز استعفا کرد.

حال سؤال این است که؛ اگر بنا به احترام به قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان بوده، چرا این اتفاق تا شب برگزاری مجمع رخ نداده و نمایشی که امشب اجرا شد، آیا برای تحت تأثیر قرار دادن مجمع فردا است؟ از 15 آذر که مهلت پایانی حضور بازنشستگان بود بیش از 3 ماه می‌گذرد، اما فدراسیون‌نشین‌ها تازه امشب به‌یاد احترام به قانون افتاده‌اند آن هم در حالی که پیش از این می‌گفتند این قانون شامل حال این آنها نمی‌شود! به‌نظر می‌رسد ماجراها در فدراسیون فوتبال پیچیده‌تر از آن چیزی است که تصور می‌شود و باید دید سناریونویسان چه نمایشی را برای آینده فدراسیون فوتبال در نظر گرفته‌اند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول