کمیته رفاهی
 

دشت یک امتیازی پروفسور در گام نخست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 221 ] - چهارشنبه, 15 اسفند 1397
دشت یک امتیازی پروفسور در گام نخست

دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران و پاختاکور ازبکستان در نخستین بازی گروه D لیگ قهرمانان آسیا با تساوی به پایان رسید. تیم‌های فوتبال  پرسپولیس  ...

دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران و پاختاکور ازبکستان در نخستین بازی گروه D لیگ قهرمانان آسیا با تساوی به پایان رسید.

تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و پاختاکور ازبکستان در نخستین دیدار گروه D لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 18:30 امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک - یک خاتمه یافت. در این نیمه مارات بیکمائف در دقیقه 5 برای پاختاکورو ماریو بودیمیر در دقیقه 25 برای پرسپولیس گلزنی کردند.

 

برانکو ایوانکوویچ تیمش را در این بازی با ترکیب علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد نادری، مهدی شیری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نورالله‌ی، بشار رسن (88 - سروش رفیعی)، مهدی ترابی، علی علیپور و ماریو بودیمیر (71 - سیامک نعمتی) به میدان فرستاد.

سانجار کوواتوف، علیجانوف خوجی اکبر، صدرالدین عبداللائف، جلال‌الدین ماشاریپوف (77 - جواهر سیدیکوف)، دراگان چران، ایگور کریمتس، دوستونبک خامداموف، مارات بیکمائف (60 - ایگور سرگی‌اف)، شرزود عظاموف، سردار صبیرخودجائف (84 - مارکو سیمیچ) و فرخ سایفیئف نیز 11 بازیکن پاختاکور در این مسابقه بودند.

ادهم محمد، داور اردنی این دیدار به مهدی ترابی و سیدجلال حسینی از پرسپولیس و علیجانوفخوجی اکبر، فرخ سایفیئف و سانجار کوواتوف از پاختاکور کارت زرد نشان داد.

دقیقه 5: اشتباه شجاع خلیل‌زاده با ارسال بازیکن پاختاکور از جناح چپ همراه شد و دراگانچران در حالی که روی محمد نادری مرتکب خطا شد با ضربه سر به توپ ضربه زد که توپ پس از برخورد به تیرک دروازه، در شرایط آفساید به مارات بیکمائف رسید و این بازیکن دروازه خالی پرسپولیس را باز کرد. داور اردنی مسابقه بدون توجه به خطا و حضور مهاجم پاختاکور در موقعیت آفساید این گل را درست اعلام کرد تا نماینده ازبکستان با نتیجه یک بر صفر از پرسپولیس پیش بیفتد.

دقیقه 8: پاس ماریو بودیمیر در محوطه جریمه به مهدی ترابی رسید و این بازیکن با حرکت پا به توپ از سد مدافع پاختاکور گذشت، اما ضربه ترابی در آخرین لحظه توسط کوواتوف تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 10: سانتر خطرناک بازیکن پاختاکور با خروج ناموفق علیرضا بیرانوند همراه شد، اما ضربه سر دراگان چران در آخرین لحظه به دست بیرانوند برخورد کرد تا نماینده کشورمان با خوش‌شانسی گل دوم را دریافت نکند.

دقیقه 18: سانتر زیبای احمد نورالله‌ی قبل از اینکه در دهانه دروازه به ماریو بودیمیر برسد نوسطمدافع پاختاکور به کرنر تبدیل شد.

دقیقه 24: ارسال بازیکن پاختاکور با ضربه سر بیکمائوف در محوطه جریمه پرسپولیس همراه شد که بیرانوند به خوبی این توپ را مهار کرد.

دقیقه 25: پاس بشار رسن در محوطه جریمه به ماریو بودیمیر رسید و این بازیکن با کنترل و ضربه زمینی در زاویه مخالف گل تساوی و نخست سرخپوشان را به ثمر رساند.

دقیقه 45: شوت صدرالدین عبداللائف از پشت محوطه جریمه پرسپولیس با واکنش تماشایی علیرضا بیرانوند تبدیل به کرنر شد.

نیمه دوم

دقیقه 54: ارسال کرنر بشار رسن با ضربه سر چکشی کمال کامیابی‌نیا از روی نقطه پنالتی با اختلاف اندک از کنار دروازه پاختاکور به بیرون رفت.

دقیقه 66: پاس مهدی ترابی در محوطه جریمه پاختاکور به بشار رسن رسید که ضربه این بازیکن با برخورد به مدافع حریف به کرنر رفت.

دقیقه 72: شوت علی علیپور از پشت محوطه جریمه پاختاکور در اختیار سانجار کوواتوف قرار گرفت.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول