کمیته رفاهی
 

پرسپولیس شرایط آرمانی ندارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 149 ] - چهارشنبه, 15 اسفند 1397
پرسپولیس شرایط آرمانی ندارد

یک کارشناس فوتبال معتقد است پرسپولیس هر چه زودتر باید به آمادگی و شرایط مطلوب برسد چرا که دیگر زمانی برای رسیدن به وضعیت آرمانی نمانده است. مرتضی فنونی‌ز...

یک کارشناس فوتبال معتقد است پرسپولیس هر چه زودتر باید به آمادگی و شرایط مطلوب برسد چرا که دیگر زمانی برای رسیدن به وضعیت آرمانی نمانده است.

مرتضی فنونی‌زاده درباره توقف پرسپولیس مقابل پاختاکور در نخستین دیدار از لیگ قهرمانان آسیا، گفت: با توجه به شرایط میزبانی، انتظار می‌رفت خیلی خوب کار کنیم. متأسفانه در چند دقیقه اول گل هم خوردیم. به خاطر همین موضوع، فکر می‌کنم در ادامه بازی دچار استرس شدیم.

وی ادامه داد: ما فینالیست دوره قبل هستیم و بازیکنان با استرس شروع کردند. بعد از دقیقه 45 شرایط عادی شد اما حملات پرسپولیس منسجم نبود و ما پراکنده حمله می‌کردیم.

کارشناس پرسپولیس با بیان اینکه بازی زیبایی از سوی هر دو تیم انجام نشد، گفت: بازی چندان جالبی را ندیدیم. پاختاکور تیم خیلی خوبی بود. نباید در خانه اشتباه کنیم. چون هر چهار تیم خوب هستند. الاهلی و السد هم خیلی خوب هستند و برای صعود تلاش می‌کنند.

فنونی‌زاده با اشاره به کیفیت پایین بازی در نیمه دوم اظهار کرد: پرسپولیس در نیمه دوم هم سردرگم بود. بازیکن بازی‌ساز که بتواند پاس گل بدهد در تیم ما نیست. بشار و سروش هم با هم عوض می‌شوند.

وی با اشاره به ضعف آشکار پرسپولیس در ارسال از جناحین و اصرار روی این موضوع، خاطرنشان کرد: وقتی حریف دو، سه بازیکن سر زن دارد، نباید از جناحین ارسال کنیم. پرسپولیس کسی را هم ندارد که از جناحین ارسال کند. به نظرم بازی اول دلچسب نبود. تیم حریف هم خوب بود.

بازیکن سابق پرسپولیس با بیان اینکه این تیم در چند هفته اخیر با افت فنی مواجه شده، افزود: پرسپولیس در لیگ برتر هم نشان داد که شرایط آرمانی را ندارد. می‌گویند رفته رفته خوب می‌شود اما به نظرم دیر است. ما فرصتی نداریم. ان‌شاء‌الله که بازیکنان تیم هماهنگ‌تر کار کنند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول