کمیته رفاهی
 

واکنش عجیب پروین به بازگرداندن پول های هدایتی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 176 ] - چهارشنبه, 15 اسفند 1397
واکنش عجیب پروین به بازگرداندن پول های هدایتی

تیم پیشکسوتان پرسپولیس دیروز در دیداری دوستانه به مصاف تیم «پردیس پاک» رفت. در حاشیه دیدار تدارکاتی دیروز، علی پروین اسطوره باشگاه پرسپولیس حرف ها...

تیم پیشکسوتان پرسپولیس دیروز در دیداری دوستانه به مصاف تیم «پردیس پاک» رفت. در حاشیه دیدار تدارکاتی دیروز، علی پروین اسطوره باشگاه پرسپولیس حرف های جالبی درباره حضور حسین هدایتی در پرسپولیس و دادگاه وی زد.

پروین درباره ادعای هدایتی درباره پول هایی که دیگران از او گرفته اند و باید برگردانند، گفت: اتفاقا جمعه شب توی فکر آقا هدایتی بودم. اینجا هم به شما می گویم باید نامه ای تنظیم کنیم که به امضای همه فوتبالی ها برسد. به هرحال آقای هدایتی برای فوتبال این مملکت خیلی زحمت کشیده و شاید این نامه بتواند کمکی به او کند.

علی پروین درباره چگونگی بازگرداندن پول های هدایتی گفت: بعید می دانم این موضوع در میان باشد. آقای هدایتی آن پول ها را کادو به فوتبالیست ها داده و دیگر نمی توانند برگردانند. البته همان طور که گفتم ما با سه، چهار آدم وارد داریم مشورت می کنیم که نامه ای برای کمک به آقای هدایتی تنظیم کنیم. من خیلی در جریان ریز مشکلات نیستم اما همینقدر می دانم که او همیشه در خدمت ورزش کشور بوده است.

 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول