کمیته رفاهی
 

ذوالفقارنسب: پرسپولیس نیاز به بازنگری عمیق دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 190 ] - چهارشنبه, 15 اسفند 1397
ذوالفقارنسب: پرسپولیس نیاز به بازنگری عمیق دارد

بیژن ذوالفقارنسب، پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت که دیدار برابر پاختاکور ازبکستان، باید به کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس، شوک وارد کرده باشد. درباره تساوی یک - یک ...

بیژن ذوالفقارنسب، پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت که دیدار برابر پاختاکور ازبکستان، باید به کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس، شوک وارد کرده باشد.

درباره تساوی یک - یک تیم فوتبال پرسپولیس ایران مقابل پاختاکور ازبکستان اظهار داشت: پرسپولیس خوب بازی نکرد و نتوانست انتظارات را برآورده کند. پاختاکور خیلی باانگیزه‌تر، بابرنامه‌تر و هدفمندتر بازی کرد. بازیکنان پرسپولیس هنوز کارهای اضافه انجام می‌دهند و در حرکات روبه جلوی خود تأخیر دارند. آنها خیلی سخت به دروازه حریف نزدیک می‌شوند.

«پرسپولیس امتیازات مهمی از دست داد و در هفته‌های آینده حسرت این موضوع را می‌خورد.» وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: پرسپولیس در لیگ برتر هم خوب بازی نمی‌کند و این عملکرد مختص دیدار مقابل پاختاکور نبود. فکر می‌کنم پرسپولیس هنوز به زمان نیاز دارد. سرعت بازی و هماهنگی میان بازیکنان تیم با فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا خیلی فاصله دارد. بازیکنان تیم چالاکی، هماهنگی و شناخت لحظه‌ای را از هم ندارند و بازی آنها به کُندی پیش می‌رود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه بازیکنان این تیم در صحنه‌ها بسیار دیر تصمیم می‌گیرند، خاطرنشان کرد: سروش رفیعی بازیکن خیلی خوبی بود، اما با شرایط همیشگی خود فاصله دارد. شاید زیاد بودن استراحت غیرفوتبالی او عامل این موضوع بوده است. مکمل بازی علیپور در خط حمله مشخص نیست و اگر هم کسی در این نقش تعریف شده باشد، در مسابقه تأثیرگذار نیست.

ذوالفقارنسب با اشاره به ضعف سرخپوشان در خط دفاع به تسنیم گفت: کارهای اضافی بازیکنان در خط دفاع زیاد است و پاس‌های رو به عقب غیرمتعارف زیادی می‌بینیم. شاید این را مالکیت توپ بدانند، اما این تأخیر یک پوئن منفی به شمار می‌رود. این اتفاق باعث می‌شود که تیم حریف میانه میدان را کنترل کند. پرسپولیس نیاز به یک بازنگری عمیق از سوی کادر فنی خود دارد و مربیان و بازیکنان این تیم، باید این مسابقه را به دفعات تماشا کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس می‌تواند در ادامه دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا موفق باشد یا خیر، اظهار داشت: این اتفاق امکان‌پذیر است، اما این مسابقه باید شوک لازم را به بازیکنان و کادر فنی تیم وارد کرده باشد. پرسپولیس ظرفیت‌های نهفته‌ای دارد که می‌تواند بالفعل باشد. پرسپولیس یا پاختاکور را دست کم گرفته بود، یا اینکه آمادگی مناسبی برای این مسابقه نداشت.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول