کمیته رفاهی
 

نگاهی به جدول رده بندی لیگ برتر در پایان هفته بیستم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 159 ] - شنبه, 11 اسفند 1397
نگاهی به جدول رده بندی لیگ برتر در پایان هفته بیستم

در پایان دیدارهای هفته بیستم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور، پرسپولیس در صدر جدول رده‌بندی این رقابت‌ها باقی ماند و سپاهان به رتبه سوم...

در پایان دیدارهای هفته بیستم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور، پرسپولیس در صدر جدول رده‌بندی این رقابت‌ها باقی ماند و سپاهان به رتبه سوم جدول سقوط کرد.

هفته بیستم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور عصر امروز (جمعه) با برگزاری چهار دیدار به پایان رسید، دیدارهایی که باعث شد تنها جای خالی جدول، یعنی تعداد شکست‌های سپاهان پُر شود و صدرنشینی پرسپولیس ادامه یابد.

تراکتورسازی با برتری برابر سپاهان 37 امتیازی شد، اما به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به استقلال، در جایگاه پنجم جدول باقی ماند. سپاهان نیز با 38 امتیاز و یک بازی عقب‌افتاده نسبت به سایر تیم‌ها، به رده سوم جدول سقوط کرد. پدیده شهر خودرو نیز با توقف در تهران، 39 امتیازی شد و به رتبه دوم جدول رسید. پیکان هم با 20 امتیاز در رتبه یازدهم جدول ماندنی شد.

سپیدرود در این هفته با شکست خانگی مقابل استقلال خوزستان، با 12 امتیاز در رده پانزدهم جدول ماند. آبی‌پوشان جنوبی نیز با 10 امتیاز همچنان قعرنشین جدول هستند. نساجی مازندران هم با تساوی برابر نفت در مسجدسلیمان، با 22 امتیاز در رتبه نهم جدول ایستاد و نفتی‌ها نیز در رده سیزدهم جدول باقی ماندند.

نتایج دیدارهای هفته بیستم لیگ برتر به شرح زیر است:

فولاد خوزستان یک - استقلال 3
پارس جنوبی جم صفر - سایپا صفر
ذوب‌آهن صفر - ماشین‌سازی صفر
پرسپولیس یک - صنعت نفت آبادان صفر
تراکتورسازی تبریز 2 - سپاهان صفر
پیکان صفر - پدیده شهرخودرو صفر
سپیدرود رشت یک - استقلال خوزستان 2
نفت مسجدسلیمان 2- نساجی مازندران 2

جدول رده‌بندی لیگ برتر در پایان هفته بیستم در زیر آمده است:

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول