کمیته رفاهی
 

پای ورزشکاران هم به پرونده هدایتی باز شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 127 ] - شنبه, 11 اسفند 1397
پای ورزشکاران هم به پرونده هدایتی باز شد

در اولین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی، نماینده دادستان تاکید کرد که افراد ورزشی و غیر ورزشی پول‌هایی که از او گرفته‌اند را باید پس بدهند. اولی...

در اولین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی، نماینده دادستان تاکید کرد که افراد ورزشی و غیر ورزشی پول‌هایی که از او گرفته‌اند را باید پس بدهند.

اولین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و متهمان مرتبط، در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاستقاضی مسعودی‌مقام برگزار شد.بخشی از این جلسه اختصاص داشت به پول‌هایی که متهم در فوتبال خرج کرده بود. که هدایتی در بخشی از دفاعیات خود تاکید کرد اگر من پولی بابت اسپانسری پرداخت کرده یا کارخانه گرفته‌ام حکم اعدام من را بدهید. ما پولی برای جشن قهرمانی ندادیم فقط یک یا دو دفعه به بازیکنان سکه دادیم آن هم در بازی دربی بود که 4 بر 2 استقلال را بردیم. چهارصد سکه به بچه‌ها دادیم.

در بخشی از این دادگاه در همین زمینه نماینده دادستان اعلام می‌کند این گزارش‌ها بر اساس ردیابی‌های دقیق است، مثلا شما از شرکت یک پولی گرفته‌اید که مستقیم رفته است به حساب یک باشگاه ورزشی. یا مثلا کارخانه نبرد لوله اهوازرا به مرز نابودی کشانده‌اید. شما دستور دادید که یک پول کلان از این کارخانه برای جشن قهرمانی یک تیم ورزشی هزینه شود در حالی که کارگران این کارخانه 4 ماه حقوق نگرفته بودند.

وی خطاب به قاضی گفت: این متهم در روز برگزاری دربی‌ها مثلا 100 سکه در جیبش می‌گذاشت و اگر تیم الف. بر تیم ب. برنده می‌شد به آن‌ها سکه هدیه می‌داد. پولی که مربوط به شرکت نبرد لوله اهواز بوده است.

نماینده دادستان همچنین تاکید بر این موضوع داشت که چه افراد ورزشی و چه افراد غیر ورزشی بدانند هر چه که پول از هدایتی گرفته‌اند پول مردم بوده و باید بیایند پس بدهند تا دادسرا به آن ورود نکند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول