کمیته رفاهی

آخرین گمانه زنی از انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 101 ] - دوشنبه, 6 اسفند 1397
آخرین گمانه زنی از انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال

فدراسیون فوتبال در حال اتمام مذاکرات خود با سرمربی آینده تیم ملی است. درحالی که فدراسیون فوتبال به صورت چراغ خاموش در حال مذاکره با گزینه های مختلف بوده تا سر...

فدراسیون فوتبال در حال اتمام مذاکرات خود با سرمربی آینده تیم ملی است.

درحالی که فدراسیون فوتبال به صورت چراغ خاموش در حال مذاکره با گزینه های مختلف بوده تا سرمربی آینده تیم ملی را مشخص کند و از افشای روند مذاکرات خود در رسانه های داخلی جلوگیری کرده است، امروز رسانه های ایتالیایی از مذاکره مونتلا با فدراسیون ایران خبر داده اند.

بررسی های خبرنگار ورزشی فارس در مورد تلاش فدراسیون فوتبال برای انتخاب سرمربی تیم ملی نشان می دهد که گزینه مورد نظر فدراسیون فوتبال اروپایی است و تا 10 روز آینده این مذاکرات در قالب امضای قرارداد نهایی می شود.

حتی مذاکرات فدراسیون با گزینه مورد نظر به گونه ای پیش رفته که قرار است اوایل سال جدید اردوهای تیم ملی برگزار شود و حتی رایزنی ها برای بازی های تدارکاتی با هماهنگی مربی مورد نظر صورت گرفته است. 

باید دید آیا گزینه مورد نظر فدراسیون همین مونتلا است که امروز رسانه های ایتالیایی از حضورش در تیم ملی ایران نام برده اند و حتی مبلغ توافقی این مذاکرات را هم فاش کرده اند یا گزینه دیگری مدنظر فدراسیون است که هنوز رسانه ای نشده است.

 

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول