کمیته رفاهی

احتمال جلب یک بازنشسته

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 92 ] - دوشنبه, 6 اسفند 1397
احتمال جلب یک بازنشسته

نهادهای نظارتی در تازه‌ترین بررسی‌هایی که پیرامون فدراسیون فوتبال داشته‌اند به مواردی برخورد کرده‌اند که ممکن است منجر به احضار چند مدیر و...

نهادهای نظارتی در تازه‌ترین بررسی‌هایی که پیرامون فدراسیون فوتبال داشته‌اند به مواردی برخورد کرده‌اند که ممکن است منجر به احضار چند مدیر و جلب یکی از بازنشسته‌های این فدراسیون شود.

قانون منع بکارگیری بازنشسته ها در فدراسیون های ورزشی روی گام آخر مانده و با وجود اینکه بازنشسته های فدراسیون های دیگر استعفا کردند، چند مدیر بازنشسته فدراسیون فوتبال همچنان اصرار بر ماندن دارند تا حساسیت نهادهای نظارتی روی آنها بیشتر شود.

 

درحالی که از سوی وزارت ورزش و سایر نهادهای مرتبط با رفتن بازنشسته‌ها بارها به فدراسیون فوتبال تذکر داده شده بود اما سماجت بازنشسته‌های این فدراسیون در ماندن حساسیت‌ها را نسبت به این افراد بیشتر کرده تا جایی که پرونده‌هایی برای بررسی شخصی این افراد باز شده است.

خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد نهادهای نظارتی در بررسی‌هایی که داشته‌اند به برخی تخلفات مالی در پرونده تعدادی از مدیران فدراسیون فوتبال رسیده اند و حتی در صورتی که آنها از مسئولیت شان کنار هم بروند بازهم پایشان در این پرونده ها «گیر» خواهد بود و باید به این نهادها پاسخگو باشند. 

براساس بررسی های صورت گرفته در یکی از این پرونده ها ابهامات مالی بالای 100 میلیارد تومان وجود دارد که فرد مورد نظر بزودی «جلب» خواهد شد تا توضیحات تکمیلی را در این مورد به نهادهای نظارتی ارائه کند. 

این اتفاقات در حالی رخ خواهد داد که قرار است در مجمع روز 19 اسفند در مورد بازنشسته های فدراسیون فوتبال تصمیم نهایی گرفته شود. البته در دستور جلسه این مجمع اشاره ای به موضوع بازنشسته ها نشده اما با دقت نظری که نهادهای نظارتی خواهند داشت، این اتفاق خارج از دستور جلسه رخ خواهد داد!

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول