کمیته رفاهی

درخشان: پرسپولیس با این شرایط در آسیا دچار مشکل می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 74 ] - دوشنبه, 6 اسفند 1397
درخشان: پرسپولیس با این شرایط در آسیا دچار مشکل می شود

حمید درخشان سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که سرخپوشان در صورت ادامه روند کنونی در آسیا دچار مشکل خواهند شد. حمید درخشان با اشاره به تساوی بدون ...

حمید درخشان سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که سرخپوشان در صورت ادامه روند کنونی در آسیا دچار مشکل خواهند شد.

حمید درخشان با اشاره به تساوی بدون گل این تیم برابر نفت مسجد‌سلیمان و از دست دادن 2 امتیاز در بازی خارج از خانه عنوان کرد: پرسپولیس در این بازی هارمونی خوبی نداشت و بازیکنان با یکدیگر هماهنگ نبودند. وقتی در یک تیم تغییراتی ایجاد می‌شود طبیعی است که چنین مشکلاتی ایجاد شود. در حال حاضر پرسپولیس روان بازی نمی‌کند و تغییرات زیاد در ترکیب ناهماهنگی ایجاد کرده است. در این بازی هم چند بازیکن غایب بودند و 50 درصد ترکیب اصلی تغییر کرده بود.

وی درباره اینکه از دست دادن امتیاز در شروع نیم‌فصل دوم نگران‌کننده نیست، گفت: طبیعتا می‌تواند مشکل‌ساز باشد ولی این موضوع به خاطر تغییراتی که ایجاد شده، طبیعی است. پرسپولیس در لیگ برتر هنوز هم شانس اول قهرمانی است ولی پرسپولیس با این شرایط در آسیا دچار مشکل می‌شود. این تیم قطعا باید هر چه زودتر مشکلات فنی را به کمترین حد ممکن برساند. امیدوارم پرسپولیس هر چه زودتر شرایط آرمانی گذشته را به دست بیاورد.

درخشان درباره حضور بودیمیر در پرسپولیس خاطرنشان کرد: اکنون نمی‌توان در مورد این بازیکن قضاوت قطعی داشت. باید به بودیمیر توپ برسانند تا این بازیکن هم خودش را نشان دهد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول