کمیته رفاهی

پاختاکور ازبکستان سومین حریف آسیایی پرسپولیس شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 67 ] - چهارشنبه, 1 اسفند 1397

با پیروزی پاختاکور ازبکستان برابر النصر امارات، از سومین حریف آسیایی پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا هم رونمایی شد.

در آخرین روز مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب از آخرین تیم های حاضر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا رونمایی شد.

در گروه D این رقابتها تیم های فوتبال النصر امارات و پاختاکور ازبکستان در دوبی به مصاف هم رفتند تا از آخرین همگروه پرسپولیس مشخص شود.

در این بازی نماینده ازبکستان ابتدا در دقیقه 31 توسط سران از روی نقطه پنالتی از حریف پیش افتاد و سپس در دقیقه 50 توسط مارات بیکمائف اختلافش را با تیم میزبان دو برابر کرد.

در دقیقه 58 البته آوارو نگردو ستاره سابق تیم ملی اسپانیا و باشگاه منچسترسیتی از روی نقطه پنالتی اختلاف را برای تیم میزبان به حد اقل رساند اما نتیجه تا پایان بازی تغییر نکرد تا نمینده امارات از حضور در مرحله گروهی این بازی ها باز بماند.

بدین ترتیب پاختاکور با برتری دو بر یک در این مسابقه توانست جواز حضور در مرحله گروهی این رقابت ها را بدست آورد.

با این نتیجه پاختاکور در اولین جدال آسیایی خود باید روز 14 اسفند ماه در ورزشگاه آزادی به مصاف پرسپولیس برود.

در گروه D تیم پرسپولیس نایب قهرمان دوره قبل با تیم های السد قطر، الاهلی عربستان و پاختاکور همگروه است و باید در مرحله گروهی برابر این تیم ها به میدان برود.

در پلی آف گروه A هم تیم النصر عربستان موفق شد آ جی ام کا ازبکستان را با دو گل شکست دهد به مرحله گروهی گروه اول صعود کند.

این تیم عربستانی در گروه A با تیم های ذوب آهن، الزورا عراق و الوصل امارات همگروه شد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول