کمیته رفاهی

نکیسا: پرسپولیسی ها هنوز به هماهنگی لازم نرسیده اند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 90 ] - شنبه, 27 بهمن 1397
نکیسا: پرسپولیسی ها هنوز به هماهنگی لازم نرسیده اند

پیشکسوت پرسپولیس می‌گوید امسال هم پرسپولیس یکی از مدعیان اصلی قهرمانی خواهد بود. نیما نکیسا، دروازه‌بان پیشین پرسپولیس درباره پیروزی شاگردان برانکو ...

پیشکسوت پرسپولیس می‌گوید امسال هم پرسپولیس یکی از مدعیان اصلی قهرمانی خواهد بود.

نیما نکیسا، دروازه‌بان پیشین پرسپولیس درباره پیروزی شاگردان برانکو مقابل استقلال خوزستان در هفته هجدهم لیگ برتر گفت: این بازی پرسپولیس نشأت گرفته از هواداران بود. چون اتفاقات بازی قبلی این تیم برابر فولاد و شکست پرسپولیس برابر این تیم، موجب شده بود تا این بازی از حساسیت و استرس خاصی برخوردار باشد. باید به تیم استقلال خوزستان تبریک بگویم. آن‌ها خیلی جنگنده ظاهر شدند. فوتبال ناپاک بازی نکردند و یک بازی جوانمردانه به نمایش گذاشتند و پرسپولیس را در این بازی اذیت کردند. امیدوارم که شرایط این تیم در هفته‌های آینده بهتر شود.

او ادامه داد: پرسپولیس هنوز به هماهنگی لازم نرسیده است. با شروع نیم‌فصل دوم، شرایط بدنی بازیکنان در شرایط آرمانی قرار ندارد. امیدواریم که در هفته‌های آینده وضعیت پرسپولیس در شرایط مناسب‌تری قرار گیرد.

این بازیکن پیشین پرسپولیس در ادامه اظهار کرد: تیم خوب، تیمی است که در شرایط افت بتواند نتیجه لازم را به‌دست آورد. تیمی که شخصیت قهرمانی به خود بگیرد، در زمان افت هم می‌تواند نتیجه‌گیری کند. استقلال و پرسپولیس، تیم‌هایی هستند که همیشه در ایران و آسیا مطرح بودند و شخصیت قهرمانی را دارند.

نکیسا در مورد بازیکنان جدیدی که به پرسپولیس اضافه شدند افزود: آن‌ها احتیاج به زمان دارند. من بازی سروش رفیعی را دوست دارم. مهدی ترابی هم بازیکن خوبی است. او در نیم‌فصل اول خوب بود و برای اینکه توانایی‌هایش را در نیم‌فصل دوم با پرسپولیس ثابت کند، نیاز به وقت دارد تا به این مهم دست پیدا کند.

نیما نکیسا در پایان گفت: در هفته‌های آینده شرایط پرسپولیس بهتر خواهد شد. رقیب اصلی پرسپولیس خودش است. خیلی از تیم‌ها توان ماندن در این جایگاه را ندارند و لحظه‌ای به خود می‌آیی و می‌بینی که با بالای جدول بسیار فاصله داری. اما برانکو مربی باهوشی است و از شرایط فوتبال ایران آگاه است. به نظر من امسال هم پرسپولیس یکی از مدعیان اصلی قهرمانی خواهد بود.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول