کمیته رفاهی

داوران چینی و استرالیایی بازی های نمایندگان ایران را سوت می زنند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 76 ] - شنبه, 27 بهمن 1397
داوران چینی و استرالیایی بازی های نمایندگان ایران را سوت می زنند

داوران چینی و استرالیایی بازی‌های نمایندگان ایران در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا برابر حریفان قطری را قضاوت می‌کنند. به نقل از روزنامه استاد...

داوران چینی و استرالیایی بازی‌های نمایندگان ایران در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا برابر حریفان قطری را قضاوت می‌کنند.

به نقل از روزنامه استاد الدوحه قطر، ما نینگ، داور چینی که بازی تیم ملی فوتبال قطر برابر لبنان در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا 2019 را سوت زده بازی تیم‌های الریان و سایپا در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا را قضاوت می‌کند.

الریان و سایپا از ساعت 18:30 سه‌شنبه هفته جاری در ورزشگاه جاسم بن حمد شهر دوحه به مصاف هم می‌روند. برنده این بازی به گروه B لیگ قهرمانان آسیا شامل تیم‌های الوحده امارات، الاتحاد عربستان و لوکوموتیو ازبکستان خواهد پیوست.

همچنین کریس بیث، داور استرالیایی که سابقه قضاوت 3 بازی در جام ملت‌های آسیا 2019 را دارد بازی تیم‌های الغرافه قطر و ذوب‌آهن را سوت می‌زند.

الغرافه ساعت 18:30 سه‌شنبه هفته جاری در ورزشگاه ثانی بن جاسم دوحه در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا میزبان تیم ذوب‌آهن ایران است. تیم برنده این رقابت به گروه A مسابقات لیگ قهرمانان آسیا که تیم‌های الوصل امارات، برنده دیدار النصر عربستان با AGMK ازبکستان و الزورا عراق در آن حضور دارند، خواهد پیوست.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول