کمیته رفاهی
 

ستار همدانی: استقلال دیگر حق از دست دادن امتیاز ندارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 158 ] - شنبه, 27 بهمن 1397
ستار همدانی: استقلال دیگر حق از دست دادن امتیاز ندارد

مربی پیشین تیم فوتبال استقلال می‌گوید که اگر این تیم می‌خواهد به کورس قهرمانی بازگردد دیگر حق ندارد امتیاز از دست دهد. ستار همدانی درباره شکست یک بر...

مربی پیشین تیم فوتبال استقلال می‌گوید که اگر این تیم می‌خواهد به کورس قهرمانی بازگردد دیگر حق ندارد امتیاز از دست دهد.

ستار همدانی درباره شکست یک بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل تراکتور‌سازی در هفته هجدهم لیگ برتر اظهار داشت: بازی در نیمه اول بی‌روح, سرد و کسل‌کننده دنبال شد, چون هر دو تیم تحت تاثیر حساسیت بازی و جدول قرار گرفته بودند و می‌دانستند این بازی فراتر از 3 امتیاز ارزش خواهد داشت و تیم برنده می‌تواند از لحاظ روحی و روانی به سطح بالاتری دست پیدا کند.

وی ادامه داد: در نیمه اول کم‌کارترین بازیکنان دو تیم دروازه‌بان بودند اما در نیمه دوم به یک باره سرعت بازی خیلی بالا رفت و دو تیم مدام در حال حمله بودند. زمانی که استقلال توپ را از دست می‌داد, انتقال توپ از دفاع تا حمله در تراکتورسازی به وسیله حاج‌صفی خیلی خوب انجام و باعث می‌شد خط دفاعی استقلال نتواند زمان لازم را برای هماهنگی داشته باشد. در صحنه گل نیز همین اتفاق رخ داد و بازیکنان تراکتورسازی به سرعت اشکان دژاگه را صاحب توپ کردند و این بازیکن گل زیبایی به ثمر رساند.

بازیکن و مربی پیشین استقلال با اشاره به اینکه «بعد از پیش افتادن تراکتورسازی, جنگ در میانه میدان دنبال شد»، تصریح کرد: هر دو تیم مدعی قهرمانی لیگ به حساب می‌آمدند و به دنبال این بودند که با پیروزی از زمین خارج شوند. مربی تراکتورسازی به غیر از 30 ثانیه آخر در بازی هیچ تعویضی انجام نداد و این موضوع برای من خیلی جالب بود, آن هم در بازی حساسی که مربیان به دنبال این هستند تا با انجام تعویض بازی را در کنترل خود قرار دهند.  این می‌تواند نشان دهد که چقدر تراکتورسازی به قهرمانی فکر می‌کند.

همدانی ادامه داد: تراکتورسازی حالا مدعی قهرمانی لیگ است و می‌خواهد امسال هر طور که شده جام را به تبریز ببرد. این حق فوتبال آذربایجان است چراکه سال‌هاست تراکتورسازی قطب فوتبال ایران شده و فکر می‌کنم الان وقتش باشد تا با سرمایه‌گذاری‌هایی که شده این تیم قهرمان لیگ برتر شود.

وی درباره فاصله گرفتن استقلال با صدر جدول خاطرنشان کرد: نمی‌شود گفت که استقلال از صدر جدول جا مانده است. استقلال چند هفته بود که گل نمی‌خورد اما برابر تراکتورسازی روی یک صحنه گل دریافت کرد. همیشه گفته‌ام تا سرعت بازی در استقلال بالا نرود و هافبک‌ها با خلاقیت بیشتری کار نکنند, استقلال با مشکل مواجه می‌شود, همانطور که در این بازی جنگ اصلی در میانه میدان بود و این جنگ را تراکتورسازی از استقلال برد.

همدانی عنوان کرد: فکر می‌کنم استقلال اگر حاشیه‌ها را کنترل کند و تمرکز تیم کاملاً برای برد و پیروزی باشد, می‌تواند آینده را به سود خودش رقم بزند. زبان‌مان مو درآورد آنقدر که از اول فصل گفتیم حاشیه‌ها را در استقلال کنترل کنید. استقلال به‌ خودی‌خود حاشیه دارد و اگر باشگاه, بازیکنان و کادرفنی هم به این حواشی دامن بزنند, مشکلات بیشتر خواهد شد. استقلال اگر می‌خواهد به کورس قهرمانی بازگردد دیگر حق ندارد امتیاز از دست دهد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول