کمیته رفاهی

«محمد ملازینل» به عنوان مدیرعامل جمعیت حامیان هواداران فوتبال تعیین شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 116 ] - دوشنبه, 8 بهمن 1397
«محمد ملازینل» به عنوان مدیرعامل جمعیت حامیان هواداران فوتبال تعیین شد

در بیست و چهارمین جلسه هیأت مدیره جمعیت حامیان هواداران فوتبال که با حضور اکثریت قریب به اتفاق اعضای هیأت مدیره، معاونین، مشاورین، بازرسین و روسای کمیسیون&zwn...

در بیست و چهارمین جلسه هیأت مدیره جمعیت حامیان هواداران فوتبال که با حضور اکثریت قریب به اتفاق اعضای هیأت مدیره، معاونین، مشاورین، بازرسین و روسای کمیسیون‌های جمعیت در ساختمان مرکزی این جمعیت برگزار شد، مدیرعامل جدید جمعیت حامیان هواداران فوتبال و تیم‌های ملی مشخص شد.

در این نشست، نخست آیاتی چند از کلام الله مجید قرائت شد، سپس محمدرضا تهرانی رئیس هیأت مدیره این جمعیت با اشاره به این که جمعیت حامیان در زمان شادروان «سید رسول امین جواهری» مدیرعامل فقید این جمعیت فعالیت و رشد خوبی داشته، اما همچنان به آن نقطه مطلوب و ایده‌آل خود نرسیده است، گفت: با وجود به تاکید وزارت محترم کشور به انتخاب مدیرعامل جدید در نخستین جلسه هیأت مدیره پس از درگذشت  مدیرعامل سابق و وفق اساسنامه جمعیت که مدیرعامل بایستی حتماً انتخاب شود را مطرح کرد و با بیان خصوصیات اخلاقی و ویژگی‌های مدیریتی آقای محمد ملازینل در نقش قائم مقام مدیرعامل سابق و مسئول همیاران هواداران وی را شایسته این سمت و انتخاب اصلح دانست.

اعضای حاضر در جلسه پس از بحث و تبادل نظر و رأی‌گیری به اتفاق آراء آقای محمدملازینل از اعضای اصلی هیأت مدیره جمعیت را تا زمان برگزاری مجمع جمعیت که تیرماه 1398 برگزار خواهد شد، به عنوان مدیرعامل منصوب کرد.

شایان ذکر است، آقای محمدملازینل متولد سال 1350، دارای مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضایی است. وی در حال حاضر مشاور حقوقی و کارشناس دفتر کتابخانه حضرت آیت الله العظمی مرعشی نجفی در تهران و نیز صاحب برند شرکت دکتر گرین و مدیریت گلخانه «کنتیا» می‌باشد.

نامبرده دارای یک پسر و یک دختر می‌باشد و از سال 1386 به عنوان مسئول همیاران هوادار و قائم مقام مدیرعامل در شکل گیری همیاران هوادار مردان و زنان نقش عمده‌ای داشته است و از سوی کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال و روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران مسئولیت سازماندهی مشوقین و لیدرهای تیم ملی را در مسابقات داخل و خارج از کشور به عهده دارد و با توجه به این مسئولیت سفرهای زیادی به همراه تیم ملی به خارج کشور داشته است.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول