کمیته رفاهی

وزیر سابق، عضو هیات پرسپولیس می شود؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 70 ] - چهارشنبه, 24 بهمن 1397
وزیر سابق، عضو هیات پرسپولیس می شود؟

وزیر سابق کار، تعاون و رفاه اجتماعی یکی از گزینه های جدی حضور در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس است. با اینکه حدود 10 روز قبل اعضای جدید هیات مدیره استقلال انتخاب...

وزیر سابق کار، تعاون و رفاه اجتماعی یکی از گزینه های جدی حضور در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس است.

با اینکه حدود 10 روز قبل اعضای جدید هیات مدیره استقلال انتخاب شده اند، اما این اتفاق هنوز درباره باشگاه پرسپولیس رخ نداده و هواداران این تیم منتظر اعلام اسامی اعضای جدید هیات مدیره باشگاه سرخپوش پایتخت هستند.


در این بین گمانه زنی های زیادی برای حضور افراد مختلف در هیات مدیره پرسپولیس صورت گرفته اما یکی از افرادی که به نظر می رسد حضورش در هیات مدیره سرخ ها نزدیک به واقعیت شده، علی ربیعی وزیر سابق کار، تعاون و رفاه اجتماعی است.


ربیعی 63 ساله که در ابتدای دولت یازدهم به عنوان یکی از اعضای کابینه حسن روحانی رییس جمهور انتخاب و معرفی شد، بعد از 5 سال در 17 مرداد 97 در مجلس استیضاح و از سمتش برکنار شد. او سمت های اجرایی زیادی را در دستگاه های مختلف داشته و حالا شنیده می شود به زودی به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره پرسپولیس معرفی خواهد شد.


وزیر سابق دولت دوازدهم که درباره اش گفته می شود یک فرد پرسپولیسی هم هست، در امور اقتصادی می تواند پیش قدم باشد و به همین خاطر احتمال اینکه در باشگاه پرسپولیس مشغول به فعالیت شود، کم نیست. باید منتظر ماند و دید آیا حضور ربیعی در جمع مدیران جدید باشگاه پرسپولیس تحقق پیدا می کند یا خیر.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول