کمیته رفاهی

فرکی: سکونشینان استقلال هم بزرگ هستند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 79 ] - جمعه, 19 بهمن 1397
فرکی: سکونشینان استقلال هم بزرگ هستند

سرمربی پیکان معتقد است توپ‌های زیادی که بازیکنانش در این دیدار از دست دادند باعث شد که گل‌های زیادی دریافت کنند. پیکان در هفته شانزدهم لیگ برتر با ن...

سرمربی پیکان معتقد است توپ‌های زیادی که بازیکنانش در این دیدار از دست دادند باعث شد که گل‌های زیادی دریافت کنند.

پیکان در هفته شانزدهم لیگ برتر با نتیجه 4 بر صفر مقابل استقلال شکست خورد. حسین فرکی، سرمربی تیم پیکان پس از این دیدار اظهار کرد: متأسفانهامروز شروع خوبی نداشتیم اما اختلاف ما با استقلال 4 گل نبود. روند بازی در یک زمان‌هایی در اختیار ما بود اما نتوانستیم به گل برسیم و روی یک اشتباه گل دریافت کردیم. امیدوارم کارشناسان داوری درباره صحنه پنالتی رحمتی روی مؤمنی نظر بدهند. این پنالتی می‌توانست روند بازی را تغییر دهد. ضمن پذیرفتن شکست امروز، باید بگویم که اشتباهات ما این برد را برای استقلال فراهم کرد. تیم ما خیلی کار کرد و باید روی بحث روحی و روانی کار کنیم. اگر می‌خواهیم شرایط خوبی داشته باشیم، باید بیشتر تلاش کنیم. ما بازیکنانی داریم که بخشی از این بازیکنان مدعی هستند که به میدان بروند و این موضوع باعث می‌شود که ذهنیت بازیکنان ما درگیر چنین اتفاقات باشد.

او افزود: استقلال تیم بسیار خوب و پر مهرهای است. روی نیمکت این تیم را نگاه کنید و یا سکونشین‌ها را بررسی کنید، می‌بینید که همه بازیکنان آنها بزرگ و یک وزنه هستند. استقلال یک روند خوب و یک اردو خارج از کشور داشته است. با توجه به شرایط متفاوت دو تیم و ادامه حضور بازیکنان قبلی در تیم ما، به زمان بیشتری نیاز داریم و امیدوارم این شکست را جبران کنیم.

سرمربی پیکان در واکنش به این موضوع که چرا اشتباهات پرتعدادی داشتند و آیا می‌تواند تیم را متحول کند، بیان کرد: یکی از ایرادات مهم ما همین بود. من در چندین سال کار مربیگری ندیدم یک تیم این اندازه توپ لو بدهد و استقلال از هر اشتباه ما گل ساخت. ما فیلم بازی را آنالیز می‌کنیم و به بازیکنان نشان می‌دهیم که روی زمین، یک توپ چقدر تأثیر گذار است و ما چه اندازه توپ لو دادیم که شامل حال یک بازیکن نبود. همه بازیکنان ما تک روی می‌کردند و دنبال کار انفرادی بودند. تا به حال ندیده بودم یک تیم این اندازه توپ لو بدهد. برابر استقلال جریمه شدیم و 4 گل دریافت کردیم.

فرکی در پایان گفت: البته بعد از شروع نیمه دوم و زمانی که نتیجه یک بر صفر بود، نریمان جهان پشت محوطه جریمه با خطا متوقف شد و به نظرم کارشناسان باید نظر بدهند زیرا آن توپ تبدیل به گل دوم شد و با این شرایطی که ما داریم، طبیعی است که گل‌های بیشتری دریافت کنیم. در 15 دقیقه پایانی سعی کردیم با تغییر سیستم گل‌ها را جبران کنیم اما مشکل کار ما جای دیگری بود.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول