کمیته رفاهی

نامه مدیر برکنارشده به دولت: به کارم دراستقلال ادامه می دهم!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 82 ] - چهارشنبه, 10 بهمن 1397
نامه مدیر برکنارشده به دولت: به کارم دراستقلال ادامه می دهم!

وقتی قرار است رئیس هیات مدیره، نایب رئیس و سخنگوی هیات مدیره استقلال را انتخاب کنند، از همه اعضا دعوت می‌کنند. تا زمانی که استعفایم پذیرفته نشده، من آنجا...

وقتی قرار است رئیس هیات مدیره، نایب رئیس و سخنگوی هیات مدیره استقلال را انتخاب کنند، از همه اعضا دعوت می‌کنند. تا زمانی که استعفایم پذیرفته نشده، من آنجا مسئولیت دارم! اگر مخالفت کنند، بدون اینکه با وزیر ورزش کاری داشته باشم، به کارم ادامه می‌دهم.

مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان روز گذشته (دوشنبه) اعضای جدید هیات مدیره باشگاه استقلال را انتخاب کرد که در بین آنها نامی از حسن زمانی، عضو پیشین هیات مدیره استقلال دیده نمی‌شد. زمانی در واکنش به این اتفاق به ضعف مدیریت در باشگاه استقلال اشاره و اعلام کرد که پیش از انتخاب اعضای جدید هیات مدیره، از سمت خود استعفا کرده بود.

به گزارش تابناک ورزشی، زمانی امروز نامه‌ استعفایش را در حالی رسانه ای کرد که در این نامه به شدت از عملکرد وزیر ورزش انتقاد کرده است. عضو پیشین هیات مدیره استقلال نامه استعفای خود را به وزیر اقتصاد، وزیر رفاه و همچنین محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه داده است. تاریخ متن نامه برای سوم بهمن ماه است و زمانی در این نامه اشاره کرده که وزارت ورزش در همه امور باشگاه دخالت می‌کرده است. زمانی همچنین مدعی شده این وزارتخانه با باشگاه استقلال همکاری نمی‌کرده است.

متن نامه استعفای زمانی را در زیر مشاهده می‌کنید:

زمانی  درباره این نامه اظهار داشت: وزیر رفاه، وزیر اقتصاد و آقای نوبخت عضو مجمع باشگاه بودند که بنده را به عنوان عضو هیات مدیره انتخاب کردند. وقتی هنوز با استعفای من موافقت نشده، وزارت ورزش و جوانان باید مرا برای پایان همکاری دعوت می‌کرد، بنابراین، انتخاب هیئت مدیره جدید غیرقانونی است و وزارت ورزش تخلف کرده است.

«یک سال دیگر از مأموریتم در هیات مدیره استقلال باقی مانده بود.»،‌ وی با بیان این جمله افزود: وقتی قرار است رئیس هیات مدیره، نایب رئیس و سخنگوی هیات مدیره استقلال را انتخاب کنند، از همه اعضا دعوت می‌کنند. تا زمانی که استعفایم پذیرفته نشده، من آنجا مسئولیت دارم! اگر با استعفایم موافقت شد، خدا را شکر کرده و دنبال کارهای‌مان می‌رویم، اما اگر مخالفت کنند، بدون اینکه با وزیر ورزش کاری داشته باشم، به کارم ادامه می‌دهم.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول