کمیته رفاهی

دست بیرانوند را بوسیدم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 92 ] - شنبه, 6 بهمن 1397
دست بیرانوند را بوسیدم

مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: الان زمانی است که باید تمام موفقیت‌ها و بردهای قبلی را فراموش و فقط به بازی با ژاپن در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های ...

مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: الان زمانی است که باید تمام موفقیت‌ها و بردهای قبلی را فراموش و فقط به بازی با ژاپن در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا فکر کنیم.

مرتضی پورعلی گنجی در خصوص پیروزی 3 بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل چین در یک چهارم نهایی جام ملت‌های 2019 آسیا گفت: خوشبختانه توانستیم یک برد قاطع و بزرگ کسب کنیم. این نتیجه نشان داد موقعیت‌های زیادی داشتیم و خوشبختانه به خواسته خودمان هم که برد بود رسیدیم.

مدافع تیم ملی فوتبال ایران درباره بالا رفتن سطح توقع هواداران و انتظار آنها برای قهرمانی در جام ملت‌های 2019 آسیا افزود: از همان ابتدای جام تلاش کردیم بازی به بازی پیش برویم. الان هم باید تمام بردهای قبلی خود در جام ملت‌ها را فراموش و تنها به بازی با ژاپن فکر کنیم. دیدار با ژاپن مهمتر از فینال است و باید بهترین عملکرد خود را در این بازی به کار بگیریم.

وی درباره بسته ماندن دروازه تیم ملی فوتبال ایران در بازی‌های قبلی اظهار داشت: خدا را شکر این اتفاق افتاد. درباره این موضوع هم باید بگویم علیرضا بیرانوند با پنالتی ای که در بازی با عمان گرفت خیلی به تیم کمک کرد. پس از همان بازی هم دست و روی علیرضا بیرانوند را بوسیدم. من از کودکی با بیرانوند بزرگ شدم و می دانم برای امروزش چه سختی‌هایی کشیده است. علیرضا معرکه است.

پورعلی گنجی درباره انتقاداتی که پیش از این از کادرفنی تیم ملی و شخص کارلوس کی روش می‌شد تصریح کرد: تلاش ما این بود که به جمع چهار تیم راه یابیم. پس از این هم تلاش می‌کنیم تا به شیرین‌ترین اتفاق برسیم. آقای کی روش هشت سال با تیم ملی بوده است و می‌بینیم که چقدر زحمت کشیده است. حالا وقت دوستی هاست و امیدواریم بازهم نتیجه لازم را در ادامه راه بگیریم تا دل مردم را با تیم متحدی که داریم شاد کنیم.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول