کمیته رفاهی

آخرین وضعیت مذاکره فدراسیون فوتبال کلمبیا با کارلوس کی روش

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 89 ] - شنبه, 6 بهمن 1397
آخرین وضعیت مذاکره فدراسیون فوتبال کلمبیا با کارلوس کی روش

رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا که برای انتخاب و معرفی سرمربی تیم ملی فوتبال این کشور تحت فشار است، آخرین وضعیت مذاکره با کارلوس کی‌روش را تشریح کرد و گفت: چ...

رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا که برای انتخاب و معرفی سرمربی تیم ملی فوتبال این کشور تحت فشار است، آخرین وضعیت مذاکره با کارلوس کی‌روش را تشریح کرد و گفت: چند روز دیگر صبر می‌کنیم.

مراسم قرعه کشی مرحله گروهی کوپا آمه‌ریکای 2019 برگزار شد و تیم های آرژانتین، کلمبیا و قطر در گروه B این رقابت ها قرار گرفتند.

کلمبیا از چند ماه پیش به دنبال انتخاب جانشین خوزه پکرمن بوده و مذاکرات جدی را هم با کارلوس کی روش داشته است.

بعد از برگزاری مراسم قرعه کشی، رامون خسورون رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا از طرف رسانه ها درباره آخرین وضعیت انتخاب سرمربی تیم ملی این کشور مورد سئوال قرار گرفت.

رامون گفت: می خواهیم خیلی مراقب باشیم. حقیقت این است که مذاکرات پیشرفته ای با کی روش داشته ایم اما او فعلا در مسابقات حضور دارد (جام ملت های آسیا) و با ایران به نیمه نهایی رسیده است.

رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا تاکید کرد: ما چند روز دیگر هم صبر می کنیم تا این احتمال را مشخص کنیم.

خبرنگاران غیر کلمبیایی هم از رامون خواستار ارائه جزئیات بیشتری درباره مذاکره با کارلوس کی روش شدند. رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا گفت: ما به دنبال یک سرمربی برای برنامه چهار ساله هستیم. مذاکرات پیشرفته ای با کی روش داشته ایم اما هیچ چیز تا زمانی که جام ملت های آسیا به پایان برسد، مشخص نیست. در روزهای ابتدایی ماه فوریه تصمیم نهایی را خواهیم گرفت.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول