کمیته رفاهی

حسن روشن: مسیر ما آسان است و می توانیم قهرمان شویم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 104 ] - چهارشنبه, 3 بهمن 1397
حسن روشن: مسیر ما آسان است و می توانیم قهرمان شویم

حسن روشن بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران می گوید ما دروازه‌بان مطمئنی داریم و بیرانوند با ادامه این مسیر می‌تواند خودش را به سطح بالاتری در رده مل...

حسن روشن بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران می گوید ما دروازه‌بان مطمئنی داریم و بیرانوند با ادامه این مسیر می‌تواند خودش را به سطح بالاتری در رده ملی و باشگاهی برساند.

خوشبختانه تیم ما شرایط خوبی دارد و برد برابر عمان هم روحیه بازیکنان را بالاتر برد. تیم منسجمی داریم و حالا برای رسیدن به نیمه‌نهایی باید چین را شکست دهیم. در مجموع برتر از آنها هستیم ولی در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست. باید مقابل چین هم باهوش و حرفه‌ای فوتبال بازی کنیم تا به نیمه‌نهایی برسیم.

شانس خوبی برای قهرمانی در این جام داریم چون با یک قرعه یا یک مسیر آسان مواجه شدیم. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد در نیمه‌نهایی باید با ژاپن بازی کنیم که البته این بازی آسان نیست. با این حال همه ایرانی ها امیدوارند که این تیم ملی بعد از سال‌ها قهرمان آسیا شود.

روشن با اشاره به برخی انتقادها از مهدی طارمی و سردار آزمون در خصوص از دست دادن موقعیت‌های گلزنی تاکید کرد:

آزمون و طارمی مهاجمان خوبی هستند که در زمین مسابقه دوندگی و تلاش زیادی دارند. آنها به‌خوبی خودشان را در موقعیت گل قرار می دهند ولی مسئله مهم این است که گاهی اوقات در زدن ضربات آخر کم دقت هستند. آزمون و طارمی باید ضربه به چارچوب را تمرین کنند تا به راحتی فرصت‌ها را از دست ندهند.

مهاجم پیشین تیم ملی با تمجید از عملکرد علیرضا بیرانوند اظهار داشت:

ما دروازه‌بان مطمئنی داریم و بیرانوند با ادامه این مسیر می‌تواند خودش را به سطح بالاتری در رده ملی و باشگاهی برساند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول