کمیته رفاهی

نگرانی بزرگ عمانی ها قبل از دیدار با ایران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 106 ] - شنبه, 29 دی 1397
نگرانی بزرگ عمانی ها قبل از دیدار با ایران

اشتباه‌های زیاد خط دفاعی عمان در دو دیدار برابر ازبکستان و ژاپن باعث نگرانی هواداران این تیم قبل از بازی بزرگ برابر تیم ملی ایران شده است. به نقل از الخل...

اشتباه‌های زیاد خط دفاعی عمان در دو دیدار برابر ازبکستان و ژاپن باعث نگرانی هواداران این تیم قبل از بازی بزرگ برابر تیم ملی ایران شده است.

به نقل از الخلیج، تیم‌ ‌ملی فوتبال عمان در یکی از حساس‌ترین دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا 2019 به مصاف ایران خواهد رفت. عمان با دو شکست و یک پیروزی توانست جواز حضور در  مرحله یک هشتم نهایی را به دست آورد.

روزنامه الخلیج عمان قبل از این دیدار حساس، نگران وضعیت خط دفاعی این تیم است و نوشت: خط دفاعی نگرانی بزرگ هواداران عمان است، چرا که در هر دو دیدار ازبکستان و ژاپن نمایش ناامید کننده‌ای در خط دفاعی داشتیم. در دیدار برابر ژاپن اشتباهات خط دفاعی به ویژه خالد البریکی باعث شد تا ژاپن حداقل پنج فرصت مسلم گلزنی را در همان نیمه نخست خلق کند و اگر درخشش دروازه‌بان نبود امکان داشت که ما در همان نیمه نخست نتیجه ای کابوس وار را به دست آوریم.

الخلیج در ادامه نوشت که فربیک باید فکری به حال خط دفاعی تیمش کند آن هم برابر تیمی مانند تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران که از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی به شمار می‌آید.

این روزنامه عمانی در ادامه از سرمایه داران این کشور خواست تا بخشی از بلیت های این دیدار را خریداری کنند تا تماشاگرانی زیادی وارد ورزشگاه شوند و به حمایت از تیم خود بپردازند.

 

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول