کمیته رفاهی

رئیس فدراسیون فوتبال عمان: ایران شانس اصلی قهرمانی است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 78 ] - شنبه, 29 دی 1397
رئیس فدراسیون فوتبال عمان: ایران شانس اصلی قهرمانی است

رئیس فدراسیون فوتبال عمان قبل از دیدار برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران خواستار حمایت هواداران شد. او از ایران به عنوان شانس اصلی قهرمانی در جام ملت&zwn...

رئیس فدراسیون فوتبال عمان قبل از دیدار برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران خواستار حمایت هواداران شد. او از ایران به عنوان شانس اصلی قهرمانی در جام ملت‌ها سخن به میان آورد.

به نقل از الاخبار، در یکی از دیدارهای حساس مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا 2019 دو تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران و عمان یکشنبه‌ به مصاف هم خواهند رفت.

سالم بن سعید الوهیبی، رئیس فدراسیون فوتبال عمان خواستار حمایت تماشاگران در دیدار تیم‌ ‌ملی برابر ایران شد.

او در این رابطه گفت‌: حمایت تماشاگران یکی از مهم‌ترین عوامل برای پیروزی است. بازیکنان برای گذشتن از این مرحله نیاز به شارژ روحی و بالا رفتن انگیزه خود دارند. تماشاگران ما در دیدارهای قبلی به خوبی از تیم حمایت کردند و به همین خاطر از آنها می‌خواهیم  که باز هم به حمایت از تیم‌ ‌ملی بپردازند.

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود، اضافه کرد: تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران حریف آسانی نیست و نباید اصلا این تیم را دسته کم گرفت. آنها بازیکنانی با مهارت فردی بالا در ترکیب خود دارند و با لژیونرهای خود شانس اصلی قهرمانی است. اگر می‌خواهیم  که نتیجه خوبی به دست آوریم باید با اعتماد به نفس بالا بازی کنیم. بعد از پایان مرحله گروهی برنامه همه تیم‌ها مشخص شده است. نقشه‌های تیم ایران برای سرمربی ما کاملا روشن است. باید با تمرکز بالا و نظم در خط دفاعی ظاهر شویم و از فرصت‌های  خود نهایت استفاده را ببریم.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول