کمیته رفاهی

برنامه کامل جام ملت های آسیا 2019 به وقت ایران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 35 ] - دوشنبه, 24 دی 1397
برنامه کامل جام ملت های آسیا 2019 به وقت ایران

جام ملت‌های آسیا 2019 قرار است به میزبانی کشور امارات با حضور 24 تیم برتر آسیا برگزار شود. جام ملت‌های آسیا 2019 امارات از 15 دی ماه با حضور 24 تیم ...

جام ملت‌های آسیا 2019 قرار است به میزبانی کشور امارات با حضور 24 تیم برتر آسیا برگزار شود.

جام ملت‌های آسیا 2019 امارات از 15 دی ماه با حضور 24 تیم برتر آسیا در این کشور آغاز خواهد شد و تیم ملی فوتبال ایران نیز با تیم‌های یمن، عراق و ویتنام هم‌گروه شده است.

گروه‌بندی جام ملت‌های آسیا 2019 امارات به شرح زیر است:

گروه A: امارات، تایلند، هند، بحرین

گروه B: استرالیا، سوریه، فلسطین، اردن

گروه C: کره‌جنوبی، چین، قرقیزستان، فیلیپین

گروه D: ایران، عراق، ویتنام، یمن

گروه E: عربستان، قطر، لبنان، کره‌شمالی

گروه F: ژاپن، ازبکستان، عمان، ترکمنستان

برنامه بازی‌های جام ملت‌های آسیا 2019  

15 دی 1397 ساعت 19:30/ امارات یک - یک بحرین ورزشگاه زاید ابوظبی

--------------------------------------------------

16 دی 1397 ساعت 14:30/ استرالیا صفر - یک اردن ورزشگاه هزاع بن زاید

16 دی 1397 ساعت 17:00/ تایلند یک - 4 هند  ورزشگاه آل نهیان ابوظبی

16 دی 1397 ساعت 19:30/ سوریه صفر - صفر فلسطین ورزشگاه شارجه 

--------------------------------------------------

17 دی 1397 ساعت 14:30/ چین 2 - یک قرقیزستان ورزشگاه خلیفه بن زاید 

17 دی 1397 ساعت 17:00/ کره جنوبی یک - صفر فیلیپین ورزشگاه آل مکتوم دبی

17 دی 1397 ساعت 19:30/ ایران 5 - صفر یمن ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

--------------------------------------------------

18 دی 1397 ساعت 17:00/ عراق 3 - 2 ویتنام ورزشگاه زاید ابوظبی

18 دی 1397 ساعت 19:30/ عربستان 4 - صفر کره شمالی مکتوم بن راشد دبی

--------------------------------------------------

19 دی 1397 ساعت 14:30/ ژاپن 3- 2 ترکمنستان ورزشگاه آل نهیان ابوظبی

19 دی 1397 ساعت 17:00/ ازبکستان 2-  یک عمان ورزشگاه شارجه

19 دی 1397 ساعت 19:30/ قطر 2 - صفر لبنان ورزشگاه هزاع بن زاید

--------------------------------------------------

20 دی 1397 ساعت 14:30/ بحرین صفر - یک تایلند ورزشگاه آل مکتوم دبی

20 دی 1397 ساعت 17:00/ اردن 2 - صفر سوریه ورزشگاه خلیفه بن زاید 

20 دی 1397 ساعت 19:30/ هند صفر - 2 امارات ورزشگاه زاید ابوظبی

--------------------------------------------------

21 دی 1397 ساعت 14:30/ استرالیا 3 - صفر فلسطین  ورزشگاه  مکتوم بن راشد

21 دی 1397 ساعت 17:00/ فیلیپین صفر - 3 چین  ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

21 دی 1397 ساعت 19:30/ قرقیزستان صفر - یک کره جنوبی ورزشگاه هزاع بن زاید 

--------------------------------------------------

22 دی 1397 ساعت 14:30/ ایران 2 - صفر ویتنام ورزشگاه  آل نهیان ابوظبی

22 دی 1397 ساعت 17:00/ عراق 3 -  صفر یمن ورزشگاه شارجه

22 دی 1397 ساعت 19:30/ عربستان 2 - صفر لبنان  ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی

--------------------------------------------------

23 دی 1397 ساعت 14:30/ قطر 6 - صفر کره شمالی ورزشگاه خلیفه بن زاید

23 دی 1397 ساعت 17:00/ ژاپن 1- عمان صفر ورزشگاه زاید ابوظبی

23 دی 1397 ساعت 19:30/ ازبکستان 4 - ترکمنستان صفر ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی

--------------------------------------------------

24 دی 1397 ساعت 19:30/ امارات- تایلند ورزشگاه  هزاع بن زاید 

24 دی 1397 ساعت 19:30/ هند- بحرین ورزشگاه  شارجه

--------------------------------------------------

25 دی 1397 ساعت 17:00/ استرالیا- سوریه ورزشگاه  خلیفه بن زاید 

25 دی 1397 ساعت 17:00/ فلسطین - اردن ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

--------------------------------------------------

26 دی 1397 ساعت 17:00/ کره جنوبی- چین ورزشگاه  آل نهیان ابوظبی

26 دی 1397 ساعت 17:00/ قرقیزستان- فیلیپین ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی

26 دی 1397 ساعت 19:30/ ایران- عراق ورزشگاه آل مکتوم دبی

26 دی 1397 ساعت 19:30/ ویتنام - یمن ورزشگاه هزاع بن زاید

--------------------------------------------------

27 دی 1397 ساعت 17:00/ ژاپن- ازبکستان ورزشگاه خلیفه بن زاید 

27 دی 1397 ساعت 17:00/ عمان - ترکمنستان ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

27 دی 1397 ساعت 19:30/ عربستان- قطر ورزشگاه زاید ابوظبی

27 دی 1397 ساعت 19:30/ لبنان- کره شمالی ورزشگاه شارجه

گروه Aبازیبردامتیازگروه Bبازیبردامتیاز
امارات 2 1 4 اردن 2 2 6
هند 2 1 3 استرالیا 2 1 3
تایلند 2 1 3 سوریه 2 0 1
بحرین 2 0 1 فلسطین 2 0 1
گروه C بازی برد امتیاز گروه D بازی برد امتیاز
چین 2 2 6 ایران 2 2 6
کره جنوبی 2 2 6 عراق 2 2 6
قرقیزستان 2 0 0 ویتنام 2 0 0
فیلیپین 2 0 0 یمن 2 0 0
گروه E بازی برد امتیاز  گروه F بازی برد امتیاز
قطر 2 2 6 ازبکستان 2 2 6
عربستان 2 2 6 ژاپن 2 2 6
لبنان 2 0 0 ترکمنستان 2 0 0
کره شمالی 2 0 0 عمان 2 0 0

مرحله یک هشتم نهایی

30 دی 1397 ساعت 14:30/ اردن - تیم سوم A/C/D ورزشگاه آل مکتوم دبی (بازی 37)

30 دی 1397 ساعت 17:30/ تیم دوم گروه A- تیم دوم گروه C ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی 38)

30 دی 1397 ساعت 20:30/ سرگروه D- تیم سوم B/E/F ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی 39)

--------------------------------------------------

1 بهمن 1397 ساعت 14:30/ سرگروه F- تیم دوم گروه E ورزشگاه شارجه (بازی40)

1 بهمن 1397 ساعت 17:30/ تیم دوم گروه B- تیم دوم گروه F ورزشگاه خلیفه بن زاید (بازی 41)

1 بهمن 1397 ساعت 20:30/ سرگروه A- تیم سوم C/D/E ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی 42)

--------------------------------------------------

2 بهمن 1397 ساعت 16:30/ سرگروه C- تیم سوم A/B/F ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی (بازی 43)

2 بهمن 1397 ساعت 19:30/ سرگروه A- تیم دوم D ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی 44)

مرحله یک چهارم نهایی

4 بهمن 1397 ساعت 16:30/ برنده بازی 37- برنده بازی 40 ورزشگاه آل مکتوم دبی (بازی 45)

4 بهمن 1397 ساعت 19:30/ برنده بازی 38 - برنده بازی 39 ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی 46)

--------------------------------------------------

5 بهمن 1397 ساعت 16:30/ برنده بازی 43 - برنده بازی 44 ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی 47)

5 بهمن 1397 ساعت 19:30/ برنده بازی 42- برنده بازی 41 ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی 48)

مرحله نیمه نهایی

8 بهمن 1397 ساعت 17:30/ برنده بازی 46- برنده بازی 45 ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی 49)

--------------------------------------------------

9 بهمن 1397 ساعت 17:30/ برنده بازی 47- برنده بازی 48 ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی 50)

مرحله نهایی

12 بهمن 1397 ساعت 17:30/ برنده بازی 49- برنده بازی 50 ورزشگاه زاید ابوظبی

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما چه تیمی قهرمان لیگ برتر سال 98-97 خواهد شد؟

گالری عکس

جدول