کمیته رفاهی

ناراحتی و اعتراض آزمون به تعویض کی روش؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 69 ] - دوشنبه, 24 دی 1397
ناراحتی و اعتراض آزمون به تعویض کی روش؟

سردار گفت برخلاف شایعه مطرح شده، هیچ اعتراضی به کادرفنی تیم ملی نداشت و سر و صداهایش خطاب به داور مسابقه بود. مهاجم تیم ملی فوتبال ایران نسبت به تعویض خود به ...

سردار گفت برخلاف شایعه مطرح شده، هیچ اعتراضی به کادرفنی تیم ملی نداشت و سر و صداهایش خطاب به داور مسابقه بود.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران نسبت به تعویض خود به سرمربی تیم اعتراض داشت و این موضوع در صورت و رفتارش هنگام تعویض مشخص بود اما خود او می گوید اعتراضش به کی روش نبوده است.

سردار آزمون ستاره تیم ملی فوتبال ایران در دیدار برابر ویتنام بود که توانست دو گل به ثمر رساند. در دقیقه 80 کارلوس کی روش تصمیم گرفت که آزمون زننده هر دو گل را تعویض کند و کریم انصاری فرد را به جای او به میدان بفرستد. آزمون که سخت به دنبال هت تریک در این دیدار بود نسبت به این تعویض اعتراضی نرم داشت و صحبت هایش را به کی روش گفت اما خودش می گوید با کی روش درباره مسایل داوری حرف زده است.

اعتراض سردار آزمون در صحنه تعویض‌اش از بازی، شائبه‌های زیادی را به همراه داشت. سردار زمانی که تابلوی تعویض بالا رفت، در حال غرولند بود و حتی در هنگام دست دادن با بازیکن جانشین‌اش هم اعتراض می‌کرد. ماجرایی که آزمون را وادار کرد بعد از مسابقه در مورد آن توضیح دهد. سردار گفت برخلاف شایعه مطرح شده، هیچ اعتراضی به کادرفنی تیم ملی نداشت و سر و صداهایش خطاب به داور مسابقه بود. سرمربی تیم ملی فوتبال ایران علاقه بسیار زیادی به آزمون دارد و باید دید که او با این حرکت مهاجم تیمش چه واکنشی از خود نشان خواهد داد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول