کمیته رفاهی

برنامه کامل مسابقات جام ملت های آسیا 2019 به وقت تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 201 ] - یکشنبه, 9 دی 1397
برنامه کامل مسابقات جام ملت های آسیا 2019 به وقت تهران

جام ملتهای آسیا با دیدار امارات و بحرین در ابوظبی آغاز خواهد شد و 24 تیم برای کسب عنوان قهرمانی در 6 گروه به رقابت خواهند پرداخت. هفدهمین دوره  جام ملت&z...

جام ملتهای آسیا با دیدار امارات و بحرین در ابوظبی آغاز خواهد شد و 24 تیم برای کسب عنوان قهرمانی در 6 گروه به رقابت خواهند پرداخت.

هفدهمین دوره جام ملت‌های آسیا از 15 دی تا 12 بهمن در 4 شهر و 7 استادیوم در امارات با برگزاری 51 دیدار برگزار می شود و برای نخستین بار 24 تیم در این مسابقات حاضر خواهند بود.

گروه بندی این مسابقات به صورت زیر است:

گروه A: امارات، تایلند، هند و بحرین
کروه B: استرالیا، سوریه، فلسطین و اردن
گروه C: کره جنوبی، چین، قرقیزستان و فیلیپین
گروه D: ایران، عراق، ویتنام و یمن
گروه E: عربستان، قطر، لبنان و کره‌شمالی
گروه F: ژاپن، ازبکستان، عمان و ترکمنستان

از هر گروه دو تیم برتر به همراه 4 تیم سوم که عملکرد بهتری نسبت به سایر تیمهای سوم داشته اند به مرحله یک هشتم نهایی صعود خواهند کرد. در این دوره بر خلاف دوره های قبلی دیدار رده بندی وجود ندارد.



برنامه کامل این مسابقات به وقت تهران را در ادامه بخوانید:

شنبه 15 دی

گروه A؛ امارات - بحرین؛ استادیوم زاید ابوظبی - ساعت 19:30


یکشنبه 16 دی

گروه B؛ استرالیا - اردن؛ استادیوم هزاع بن زاید - ساعت 14:30

گروه A؛ تایلند - هند؛ استادیوم آل نهیان ابوظبی - ساعت 17:00

گروه B؛ سوریه - فلسطین؛ استادیوم الشارجه - ساعت 19:30


دوشنبه 17 دی

گروه C؛ چین - قرقیزستان؛ استادیوم خلیفه بن زاید العین - ساعت 14:30

گروه C؛ کره جنوبی - فیلیپین؛ استادیوم آل مکتوم دبی - ساعت 17:00

گروه D؛ ایران- یمن؛ استادیوم محمد بن زاید ابوظبی - ساعت 19:30


سه‌شنبه 18 دی

گروه D؛ عراق - ویتنام؛ استادیوم زاید ابوظبی - ساعت 17:00

گروه E؛ عربستان - کره شمالی؛ استادیوم مکتوم بن راشد دبی - ساعت 19:30


چهارشنبه 19 دی

گروه F؛ ژاپن - ترکمنستان؛ استادیوم آل نهیان ابوظبی - ساعت 14:30

گروه F؛ ازبکستان - عمان؛ استادیوم الشارجه - ساعت 17:00

گروه E؛ قطر - لبنان؛ استادیوم هزاع بن زاید العین - ساعت 19:30


پنجشنبه 20 دی

گروه A؛ بحرین - تایلند؛ آل مکتوم دبی - ساعت 14:30

گروه B؛ اردن - سوریه؛ استادیوم خلیفه بن زاید العین - ساعت 17:00

گروه A؛ هند - امارات؛ استادیوم زاید ابوظبی - ساعت 19:30


جمعه 21 دی

گروه B؛ فلسطین - استرالیا؛ استادیوم مکتوم بن راشد دبی - ساعت 14:30

گروه C؛ فیلیپین - چین؛ استادیوم محمد بن زاید ابوظبی - ساعت 17:00

گروه C؛ قرقیزستان - کره جنوبی؛ استادیوم هزاع بن زاید العین - ساعت 19:30


شنبه 22 دی

گروه D؛ ویتنام - ایران؛ استادیوم آل نهیان ابوظبی - ساعت 14:30

گروه D؛ یمن - عراق؛ استادیوم الشارجه - ساعت 17:00

گروه E؛ لبنان - عربستان؛ استادیوم مکتوم بن راشد دبی - ساعت 19:30


یکشنبه 23 دی

گروه E؛ کره شمالی - قطر؛ استادیوم خلیفه بن زاید العین - ساعت 14:30

گروه F؛ عمان - ژاپن؛ استادیوم مکتوم بن راشد دبی - ساعت 17:00

گروه F؛ ترکمنستان - ازبکستان؛ استادیوم زاید ابوظبی - ساعت 19:30


دوشنبه 24 دی

گروه A؛ امارات - تایلند؛ استادیوم هزاع بن زاید العین - ساعت 19:30

گروه A؛ هند - بحرین؛ استادیوم الشارجه - ساعت 19:30


سه‌شنبه 25 دی

گروه B؛ استرالیا - سوریه؛ استادیوم خلیفه بن زاید العین - ساعت 17:00

گروه B؛ فلسطین - اردن؛ استادیوم محمد بن زاید ابوظبی - ساعت 17:00


چهارشنبه 26 دی

گروه C؛ کره جنوبی - چین؛ استادیوم آل نهیان ابوظبی - ساعت 17:00

 

گروه C؛ قرقیزستان - فیلیپین؛ استادیوم آل مکتوم دبی - ساعت 17:00

گروه D؛ ایران- عراق؛ استادیوم مکتوم بن راشد دبی - ساعت 19:30

 

 

گروه D؛ ویتنام - یمن؛ استادیوم هزاع بن زاید العین - ساعت 19:30

 


پنجشنبه 27 دی

گروه F؛ ژاپن - ازبکستان؛ استادیوم محمد بن زاید ابوظبی - ساعت 17:00

 

گروه F؛ عمان - ترکمنستان؛ استادیوم خلیفه بن زاید العین - ساعت 17:00

 

گروه E؛ عربستان – قطر؛ استادیوم زاید ابوظبی - ساعت 19:30

گروه E؛ لبنان - کره شمالی؛ استادیوم الشارجه - ساعت 19:30

نمودار مرحله حذفی این مسابقات را در زیر ببینید:


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول