کمیته رفاهی

لحظه به لحظه با جام ملت های آسیا

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 81 ] - یکشنبه, 9 دی 1397
لحظه به لحظه با جام ملت های آسیا

لحظه شماری آغاز جام ملت‌های 2019 امارات به آخرین روزهای خود رسیده است. جام ملت‌های 2019 آسیا به میزبانی کشور امارات از 15 دی ‌ماه آغاز خواهد شد...

لحظه شماری آغاز جام ملت‌های 2019 امارات به آخرین روزهای خود رسیده است.

جام ملت‌های 2019 آسیا به میزبانی کشور امارات از 15 دی ‌ماه آغاز خواهد شد و 24 تیم در 6 گروه 4 تیمه برگزار خواهد شد. تیم ملی کشورمان هم که در گروه D رقابت‌ها قرار دارد باید به مصاف یمن، عراق و ویتنام برود. اخبار لحظه به لحظه جام ملت‌های آسیا را با ما دنبال کنید:

* مسئولان فوتبال امارات به دنبال این هستند تا با تدارکی ویژه مردم خود را به استادیوم‌های محل برگزاری مسابقات کشانده و حمایت ویژه‌ای از تیم ملی فوتبالشان بکنند.

* عمر السومه، ستاره خط حمله سوری ها که برای کمک به باشگاه الاهلی عربستان قرار بود دیرتر به تمرینات اضافه شود، پس از اینکه دیروز یک باخت دیگر هم با تیم باشگاهی خود تجربه کرد، ماموریت خود در عربستان را پایان یافته دید و امشب به ابوظبی می رود

01364890

* سرمربی تیم ملی فلسطین در صحبت های خود درباره ماموریت مهم این تیم در جام ملت های آسیا اضافه کرد: همه می دانیم که می خواهیم چه کار تاریخی انجام دهیم و ما نقش ملت فلسطین را بازی می کنیم. از بقیه تیم ها متفاوت هستیم.

* برند اشتانگه، سرمربی آلمانی تیم ملی فوتبال سوریه گفت: هدف ما در جام ملت‌های آسیا 2019 تکرار سناریوی 2007 عراق است.

* دومین رقیب ایران در مرحله گروهی جام ملت های آسیا از سوی مسئولان برگزاری رقابت ها به عنوان جوان ترین تیم معرفی شد.

01367534

* کمیته برگزاری رقابت ها با انتشار تصویری از بلیت های این دوره از رقابت ها همین طور مراسم افتتاحیه مدعی شد مراسم از ساعت 17:00 به وقت محلی آغاز و نزدیک به یک ساعت به طول خواهد انجامید.

01367540

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول