کمیته رفاهی
 

عملکرد بازیکنان تیم امید رضایتبخش است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 220 ] - شنبه, 1 دی 1397
عملکرد بازیکنان تیم امید رضایتبخش است

سرمربی تیم فوتبال امید ایران بعد از پیروزی در دومین بازی برابر سوریه گفت: ما به حریفانی نیاز داریم که محکم و قدرتمند ظاهر شوند که دو بازی برابر سوریه این امتی...

سرمربی تیم فوتبال امید ایران بعد از پیروزی در دومین بازی برابر سوریه گفت: ما به حریفانی نیاز داریم که محکم و قدرتمند ظاهر شوند که دو بازی برابر سوریه این امتیاز را به تیم ما داد.

تیم فوتبال امید ایران که خود را برای حضور در مرحله مقدماتی المپیک آماده می کند، عصر روز جمعه در دومین دیدار تدارکاتی خود در اردوی کیش به برتری 3 بر یک دست یافت. این تیم در بازی  نخست نیز دو بر صفر سوریه را شکست داده بود.

زلاتکو کرانچار در خصوص دومین بازی تیم امید ایران مقابل سوریه اظهار داشت:باید بگویم نمایش سوریه امروز به مراتب بهتر از بازی اول بود. آنها با فشار بیشتر و انگیزه زیادی مقابل ما بازی کردند. شاهد بازی فیزیکی و محکم حریف بودیم همچنین دوندگی زیاد آنها که سعی می کردند هیچ فضایی به تیم ما ندهند.

سرمربی تیم فوتبال امید خاطرنشان کرد: باید بگویم تیم ما دقیقا به چنین بازی هایی نیاز دارد و موقعیتی که بازیکنان حریف تیم ما را تحت فشار قرار دهند.

سرمربی تیم امید اضافه کرد: در مقابل سوریه کیفیت بازی ما هم امروز به مراتب بهتر بود. نمایش خوبی نشان دادیم و بارها روی دروازه آنها موقعیت خلق کردیم. بچه های ما با نظم و به صورت سازمان یافته حریف را تحت فشار قرار دادند تا به پیروزی دست یابند.

وی خاطرنشان کرد: حتی زمانی که گل را دریافت کردیم تمرکز خودمان را از دست ندادیم که این مسئله برای ما مهم است. باید بگویم از عملکرد بازیکنانم در هر دو مسابقه رضایت کامل دارم و این دو مسابقه برای ما بسیار مفید بود.

کرانچار در پایان گفت: اردوی کیش به بهترین شکل برگزار شد و از این بازی ها به خوبی استفاده کردیم. حالا برای انجام مسابقه بعدی مقابل اردن آماده می شویم که می تواند بازی بسیار خوبی باشد و می خواهیم روند موفق خودمان را از هر نظر دنبال کنیم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول