کمیته رفاهی

هشدار رئیس قدیم به سرپرست جدید کمیته فوتسال!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 63 ] - شنبه, 1 دی 1397
هشدار رئیس قدیم به سرپرست جدید کمیته فوتسال!

رئیس سابق کمیته فوتسال می‌گوید انتخاب داود پرهیزگار به عنوان سرپرست کمیته فوتسال، نتیجه‌ای جز آسیب ندارد. هفته پیش به دنبال استعفای علی کفاشیان از ر...

رئیس سابق کمیته فوتسال می‌گوید انتخاب داود پرهیزگار به عنوان سرپرست کمیته فوتسال، نتیجه‌ای جز آسیب ندارد.

هفته پیش به دنبال استعفای علی کفاشیان از ریاست کمیته فوتسال، داود پرهیزگار از سوی تاج به عنوان سرپرست این کمیته انتخاب شد؛ انتخابی که با هجمه و انتقادات فوتسالی‌ها مواجه شد و حتی اعضای هیات رئیسه تهدید به کناره‌گیری دسته جمعی کردند.

صادق درودگر، رئیس سابق کمیته فوتسال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره این انتخاب بیان کرد: اگر به من می‌گفتند که آیا داود پرهیزگار توانایی دبیرکلی فدراسیون فوتبال یا سازمان لیگ را دارد، پاسخم مثبت بود چرا که او سابقه اجرایی خوبی در فدراسیون فوتبال دارد اما ماجرای فوتسال متفاوت است و این رشته درحال حاضر با وضعیت خوبی مواجه نیست. قطعا اگر داود پرهیزگار در کمیته فوتسال بماند، با آسیب روبرو خواهد شد.

او افزود: این انتخاب یک ریسک بزرگ برای پرهیزگار و فوتسال است. کار او در کمیته فوتسال سخت خواهد بود. من پرهیزگار را می‌شناسم و می‌دانم که زحمات بسیاری در بخش‌های مختلف فوتبال کشیده اما مسئولیت‌های اداری داشته است. او پسر بسیار خوبی است و تنها می‌توانم بگویم کارش سخت است. او به تازگی وارد فوتسال شده و حضور در کمیته فوتسال، برایش چیزی جز آسیب ندارد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول