کمیته رفاهی

داور پرسپولیس - پارس جم به سیم آخر زد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 78 ] - شنبه, 24 آذر 1397
داور پرسپولیس - پارس جم به سیم آخر زد

داور بازی پرسپولیس و پارس جنوبی به انتقاد از هجمه موجود علیه داوران پرداخت. رضا کرمانشاهی، داور بازی پرسپولیس و پارس جنوبی در مصاحبه‌ای تند و تیز به انتق...

داور بازی پرسپولیس و پارس جنوبی به انتقاد از هجمه موجود علیه داوران پرداخت.

رضا کرمانشاهی، داور بازی پرسپولیس و پارس جنوبی در مصاحبه‌ای تند و تیز به انتقادات داوری پاسخ داد و گفت: ما هر بازی 700 هزار تومان می‌گیریم. باید جواب همه را بدهیم. مگر ما از زیر بوته عمل آمدیم که فحش بخوریم؟ در طول 90 دقیقه، ما فقط یک دقیقه تاثیرگذار هستیم. چرا باید به خاطر آن یک دقیقه این همه جوابگو باشیم؟

او در واکنش به این که استقلال و پرسپولیس از داوری‌ها معترض هستند، تاکید کرد: کاری به بحث استقلال و پرسپولیس ندارم. یک نفر جرات ندارد درباره بازیکن و مربی بگوید. از صبح تا بعد از بازی درباره داور می‌نویسند. مگر چقدر پول می‌گیریم که ما را می‌زنند؟

این داور فوتبال در پاسخ به این سوال که اصفهانیان، رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال اشتباهات داوری را قبول کرده و بیانیه داده است، گفت: من کاری به بیانیه اصفهانیان ندارم. اشتباهات وجود دارد. به ما چه دادند که این همه انتظار دارند؟ چه امکاناتی دادند؟ چه کار کنیم؟

وی همچنین در واکنش به این که چرا یک بار برای همیشه جلوی انتقادات نمی‌ایستند و حتی اعتصاب نمی‌کنند، اظهار کرد: ما گناه داریم. ما آدم هستیم. ما هم خانواده داریم. هر انگی را به ما می‌زنند. می‌گویند فلان داور با فلانی بسته است. همه فشارها روی دوش ماست. چرا درباره بازیکن‌ها که این قدر توپ خراب می‌کنند، مطلب نمی‌نویسند؟

کرمانشاهی ادامه داد: اشتباهات داوری هست اما به ما چه دادند؟ در سال یک کلاس می‌گذارند و هر بازی هم 700 هزار تومان می‌دهند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول