کمیته رفاهی

مهدوی کیا: برانکو بهترین مربی خارجی تاریخ ایران است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 55 ] - شنبه, 24 آذر 1397
مهدوی کیا: برانکو بهترین مربی خارجی تاریخ ایران است

پیشکسوت فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس در گفت و گویی با سایت رسمی این باشگاه به تمجید از عملکرد برانکو ایوانکوویچ پرداخت. به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس،...

پیشکسوت فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس در گفت و گویی با سایت رسمی این باشگاه به تمجید از عملکرد برانکو ایوانکوویچ پرداخت.

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مهدی مهدوی کیا گفت: پرسپولیس با وجود محرومیت و مصدومیت‌هایی که باعث شد تیم به شدت با کمبود بازیکن روبه‌رو شود در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر، واقعا شاهکار کرد.

وی ادامه داد: عملکرد تیم خیلی خوب بود، به نظرم تا سال‌ها درباره این تیم و کاری که انجام داد، صحبت خواهد شد. به طور حتم با اضافه شدن بازیکنان جدید، این تیم بهتر هم خواهد شد و قطعا شانس اول قهرمانی است و این مساله باعث نگرانی رقبای نزدیک شده است.

مهدوی‌کیا درباره برانکو ایوانکوویچ خاطرنشان کرد: برانکو که نیازی به تعریف من و دیگران ندارد. آنچه در فوتبال ایران انجام داد، معرف عملکرد او است.  او یک انسان جنتلمن و یک مربی بزرگ است. برانکو غرور را به پرسپولیس برگردانده و شخصیتی دوست داشتنی هم دارد.

بازیکن پیشین تیم ملی و پرسپولیس گفت: برانکو بهترین مربی خارجی است که به فوتبال ایران آمده است. من هم به زودی به ایران می‌آیم و برای دیدن او و اعضای تیم به محل تمرین خواهم رفت.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول